Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінничани вшанували пам’ять бійців, які загинули під час боїв за Світлодарську дугу Роздрукувати

Вінничани вшанували пам’ять бійців АТО, які загинули у боях за Світлодарську дугу. Декілька десятків вінничан прийшли на майдан Героїв Небесної сотні, де схилили голови у спільному молебні.   

На площі активісти встановили 14 рамок, з фотографіями бійців, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Вінничани, які прийшли на площу не стримували сліз.

За словами однієї з організаторів, волонтера Тетяни Власюк захід, який пройшов на площі, продемонстрував підтримку рідним хлопців, що загинули.

– Хочемо вшанувати загиблих та засвідчити цим свою підтримку родинам загиблих, - зазначила Тетяна Власюк. - Показати, що не всім зараз до свят, що є люди, які у горі та печалі із родинами померлих на Сході бійців. До нас зверталися люди із інших міст України та інших країн з проханням поставити лампадку від них, бо вони не можуть фізично бути присутніми сьогодні.

Вшанувати пам’ять бійців прийшла депутат  обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

- Події на Сході країни не залишають байдужими нікого, - сказала Людмила Станіславенко. – Надзвичайно боляче чути про смерть хлопців, які боронять нашу цілісність. Вшанувати пам’ять загиблих та провести спільний молебень – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні підтримувати тих, хто зараз знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції та пам’ятати, про бійців які загинули.

Вінничани, які прийшли вшанувати пам’ять загиблих разом з капеланом – священиком Віктором помолилися за душі загиблих під час боїв за Світлодарську дугу. Також люди згадали про всіх військовослужбовців української армії, які не повернулися із бою за два роки.

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 17:16 Переглядів: 628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація