Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани вшанували пам’ять бійців, які загинули під час боїв за Світлодарську дугу Роздрукувати

Вінничани вшанували пам’ять бійців АТО, які загинули у боях за Світлодарську дугу. Декілька десятків вінничан прийшли на майдан Героїв Небесної сотні, де схилили голови у спільному молебні.   

На площі активісти встановили 14 рамок, з фотографіями бійців, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Вінничани, які прийшли на площу не стримували сліз.

За словами однієї з організаторів, волонтера Тетяни Власюк захід, який пройшов на площі, продемонстрував підтримку рідним хлопців, що загинули.

– Хочемо вшанувати загиблих та засвідчити цим свою підтримку родинам загиблих, - зазначила Тетяна Власюк. - Показати, що не всім зараз до свят, що є люди, які у горі та печалі із родинами померлих на Сході бійців. До нас зверталися люди із інших міст України та інших країн з проханням поставити лампадку від них, бо вони не можуть фізично бути присутніми сьогодні.

Вшанувати пам’ять бійців прийшла депутат  обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

- Події на Сході країни не залишають байдужими нікого, - сказала Людмила Станіславенко. – Надзвичайно боляче чути про смерть хлопців, які боронять нашу цілісність. Вшанувати пам’ять загиблих та провести спільний молебень – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні підтримувати тих, хто зараз знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції та пам’ятати, про бійців які загинули.

Вінничани, які прийшли вшанувати пам’ять загиблих разом з капеланом – священиком Віктором помолилися за душі загиблих під час боїв за Світлодарську дугу. Також люди згадали про всіх військовослужбовців української армії, які не повернулися із бою за два роки.

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 17:16 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація