Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани вшанували пам’ять бійців, які загинули під час боїв за Світлодарську дугу Роздрукувати

Вінничани вшанували пам’ять бійців АТО, які загинули у боях за Світлодарську дугу. Декілька десятків вінничан прийшли на майдан Героїв Небесної сотні, де схилили голови у спільному молебні.   

На площі активісти встановили 14 рамок, з фотографіями бійців, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції. Вінничани, які прийшли на площу не стримували сліз.

За словами однієї з організаторів, волонтера Тетяни Власюк захід, який пройшов на площі, продемонстрував підтримку рідним хлопців, що загинули.

– Хочемо вшанувати загиблих та засвідчити цим свою підтримку родинам загиблих, - зазначила Тетяна Власюк. - Показати, що не всім зараз до свят, що є люди, які у горі та печалі із родинами померлих на Сході бійців. До нас зверталися люди із інших міст України та інших країн з проханням поставити лампадку від них, бо вони не можуть фізично бути присутніми сьогодні.

Вшанувати пам’ять бійців прийшла депутат  обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко.

- Події на Сході країни не залишають байдужими нікого, - сказала Людмила Станіславенко. – Надзвичайно боляче чути про смерть хлопців, які боронять нашу цілісність. Вшанувати пам’ять загиблих та провести спільний молебень – це найменше, що ми можемо зробити. Ми повинні підтримувати тих, хто зараз знаходиться у зоні проведення антитерористичної операції та пам’ятати, про бійців які загинули.

Вінничани, які прийшли вшанувати пам’ять загиблих разом з капеланом – священиком Віктором помолилися за душі загиблих під час боїв за Світлодарську дугу. Також люди згадали про всіх військовослужбовців української армії, які не повернулися із бою за два роки.

Повернутись Створено: 23 грудня 2016 року, 17:16 Переглядів: 714

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація