Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани вшанували пам'ять полеглих героїв Роздрукувати

21 листопада на Європейській площі міста Вінниці відбувся мітинг-реквієм, приурочений трагічним подіям 2013 року, а також покладання квітів до стели Героїв Небесної Сотні і пам’ятного знака загиблим воїнам АТО.

З нагоди відзначення в області Дня Гідності та Свободи, встановленого Указом Президента України, у пам’ятній церемонії взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, депутати обласної Ради, працівники виконавчого апарату обласної Ради, представники трудових колективів, громадських організацій, правоохоронних органів.

Вклонитися загиблим Героям Небесної Сотні прийшли також рідні загиблих, активісти Майдану, військовослужбовці, студентська молодь.

Про незабутні трагічні події нагадав гурт «RE'STart» з Козятинщини –переможець Міжнародного конкурсу вокалу в Празі, який виконав пісню «Білі лебеді з перебитими крильми».

Полеглих героїв, які віддали життя за свободу і майбутнє нашої України, присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака загиблим Героям АТО, до стели Героїв Небесній Сотні, а також до Меморіалу Слави.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем по Європейській площі, віддаючи шану всім полеглим, які виборювали здобуття Україною незалежності.

Повернутись Створено: 21 листопада 2018 року, 12:23 Переглядів: 648

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація