Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів Роздрукувати

Сьогодні, 22 грудня, у Центральному парку культури і відпочинку, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, відбувся мітинг-реквієм. Віддати шану світлій пам’яті загиблих воїнів-«афганців» та висловити вдячність живим ветеранам за їхній подвиг прийшли заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, учасники бойових дій в Афганістані, ветерани і члени Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані, рідні та близькі загиблих воїнів-афганців, учасники війни на сході України, волонтери, представники командування гарнізону, громадськість міста.

Присутні хвилиною мовчання пом’янули воїнів та поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам, які віддали життя на чужих землях, виконуючи свій громадянський обов’язок.

25 грудня виповнюється 38 років введення Обмеженого контингенту радянських військ в Афганістан. Цього дня 1979 року о 15-й годині за московським часом радянські війська перейшли радянсько-афганський кордон через понтонний міст у районі узбецького міста Термеза. Одночасно літаки 103-ї Вітебської повітряно-десантної дивізії, якою командував генерал-майор І. Рябченко, здійснили висадку на аеродромах Кабула і Баграма.

Так почалася для радянського народу тривала, жорстока війна, яка спричинила біль і страждання людям різних націй та віросповідань, забрала і покалічила тисячі життів військовослужбовців та цивільного населення.

Через страшну «афганську неоголошену» війну  пройшли 3193 наших земляків. Загинуло 168 уродженців Вінниччини, двоє пропали безвісти, 182 – отримали поранення, 116 – повернулись додому інвалідами.

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 15:38 Переглядів: 269

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація