Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінничани вшанували пам’ять загиблих під Дебальцевом Роздрукувати

У Вінницькій обласній філармонії імені М. Леонтовича відбувся вечір пам’яті з вшанування захисників міста Дебальцева. Ініціаторами виступили громадські організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів AТО» і «Українська організація інвалідів АТО».

Участь в заходах взяли народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний, учасники бойових дій, волонтери, захисники Дебальцівського виступу.

Присутні на зібранні хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, що загинули під Дебальцевим. Голова спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський та голова Української організації інвалідів АТО Сергій Тріскач вручили захисникам медалі «За оборону Дебальцева».

Крім того, відбулось вручення пам’ятних відзнак бійцям та волонтерам, в тому числі, Подяку від Української організації інвалідів АТО отримав  депутат обласної Ради, учасник бойових дій на Сході України Василь Сколотяний. Присутні на заході переглянули документальні кадри в хронологічній послідовності про події Дебальцівського відступу.

Оборона Дебальцевого відбувалась до 19 лютого 2015 року, коли українським військам було наказано залишити оточений плацдарм. Це один із найбільш кровопролитних і суперечливих епізодів війни на Сході України. Під час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовців Збройних Сил України. Близько 30% техніки знищено противником або виведено з ладу силами наших підрозділів. 20 бійців з Вінниччини загинуло в боях під Дебальцевим. 

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2018 року, 11:13 Переглядів: 384

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація