Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани вшанували пам’ять загиблих під Дебальцевом Роздрукувати

У Вінницькій обласній філармонії імені М. Леонтовича відбувся вечір пам’яті з вшанування захисників міста Дебальцева. Ініціаторами виступили громадські організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів AТО» і «Українська організація інвалідів АТО».

Участь в заходах взяли народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутат обласної Ради, секретар постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю Василь Сколотяний, учасники бойових дій, волонтери, захисники Дебальцівського виступу.

Присутні на зібранні хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців, що загинули під Дебальцевим. Голова спілки учасників бойових дій та волонтерів АТО Анатолій Слівінський та голова Української організації інвалідів АТО Сергій Тріскач вручили захисникам медалі «За оборону Дебальцева».

Крім того, відбулось вручення пам’ятних відзнак бійцям та волонтерам, в тому числі, Подяку від Української організації інвалідів АТО отримав  депутат обласної Ради, учасник бойових дій на Сході України Василь Сколотяний. Присутні на заході переглянули документальні кадри в хронологічній послідовності про події Дебальцівського відступу.

Оборона Дебальцевого відбувалась до 19 лютого 2015 року, коли українським військам було наказано залишити оточений плацдарм. Це один із найбільш кровопролитних і суперечливих епізодів війни на Сході України. Під час оборони Дебальцівського виступу загинуло 136 та було поранено 331 військовослужбовців Збройних Сил України. Близько 30% техніки знищено противником або виведено з ладу силами наших підрозділів. 20 бійців з Вінниччини загинуло в боях під Дебальцевим. 

 

Повернутись Створено: 20 лютого 2018 року, 11:13 Переглядів: 325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація