12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани вшанували пам’ять загиблих правоохоронців Роздрукувати

22 серпня у Вінницькому міському Центральному парку  відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Вшанувати полеглих, які віддали життя при виконанні службових завдань, прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, співробітники органів внутрішніх справ, родини загиблих, представники громадських організацій ветеранів силових структур.

Під час мітингу-реквієму, приуроченого Дню пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ, поіменно згадали кожного із 32-х і вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

Після церемонії покладання керівники області та міста провели зустріч з рідними загиблих.

– Дорогі родини героїв-правоохоронців! Насправді будь-яка держава міцна тоді, коли вміє себе захищати, підтримувати порядок, законність, і коли є ті люди, які сумлінно виконують свої службові обов’язки. На жаль, так сталося, що ваші близькі ціною свого життя заплатили за утвердження незалежності нашої держави, – звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Прийміть глибокі співчуття і, дай Бог, щоб таке горе більше ніколи не повторювалося, щоб ми жили в міцній, процвітаючій та мирній Україні й раділи кожному дню. Усім нам кращої долі і Божого благословіння!

Родинам полеглих правоохоронців вручили грошову допомогу від обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, проводиться постійна робота щодо надання підтримки сім’ям загиблих, члени яких регулярно отримують соціальні виплати. Це стосується допомоги у вирішенні соціально-побутових проблем, а також обслуговування в лікувально-профілактичних закладах та літнього оздоровлення дітей.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 14:39
Оновлено: 22 серпня 2018 року, 14:54
Переглядів: 314

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація