Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани вшанували пам’ять загиблих правоохоронців Роздрукувати

22 серпня у Вінницькому міському Центральному парку  відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим працівникам органів внутрішніх справ.

Вшанувати полеглих, які віддали життя при виконанні службових завдань, прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, співробітники органів внутрішніх справ, родини загиблих, представники громадських організацій ветеранів силових структур.

Під час мітингу-реквієму, приуроченого Дню пам’яті загиблих працівників органів внутрішніх справ, поіменно згадали кожного із 32-х і вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

Після церемонії покладання керівники області та міста провели зустріч з рідними загиблих.

– Дорогі родини героїв-правоохоронців! Насправді будь-яка держава міцна тоді, коли вміє себе захищати, підтримувати порядок, законність, і коли є ті люди, які сумлінно виконують свої службові обов’язки. На жаль, так сталося, що ваші близькі ціною свого життя заплатили за утвердження незалежності нашої держави, – звернувся до присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Прийміть глибокі співчуття і, дай Бог, щоб таке горе більше ніколи не повторювалося, щоб ми жили в міцній, процвітаючій та мирній Україні й раділи кожному дню. Усім нам кращої долі і Божого благословіння!

Родинам полеглих правоохоронців вручили грошову допомогу від обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса, проводиться постійна робота щодо надання підтримки сім’ям загиблих, члени яких регулярно отримують соціальні виплати. Це стосується допомоги у вирішенні соціально-побутових проблем, а також обслуговування в лікувально-профілактичних закладах та літнього оздоровлення дітей.

Повернутись Створено: 22 серпня 2018 року, 14:39
Оновлено: 22 серпня 2018 року, 14:54
Переглядів: 267

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація