Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани вшанували пам’ять жертв війни в Україні Роздрукувати

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Саме в цей день у меморіальному комплексі Слави у Вінниці  відбулась церемонія покладання квітів. Участь взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський, депутати обласної Ради, духовенство, керівництво структурних підрозділів облдержадміністрації та міської ради, ветерани, учні міських літніх пришкільних таборів та мешканці Вінниці.

Ветеран війни Ольга Твердохлєбова поділилась своїми спогадами про той страшний день в історії країни. Саме 22 червня вона почула про напад  фашистських військ. Не маючи ще 16 років, вона додала собі роки, закінчила військове училище та пішла добровольцем на фронт. Ольга Іванівна пройшла важкий бойовий шлях і зустріла перемогу в Берліні.

Також керівники області та міста вшанували пам’ять героїв Небесної сотні та учасників неоголошеної війни на Сході України, що загинули, захищаючи незалежність країни. На площі Європейській були покладені квіти до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

Повернутись Створено: 22 червня 2017 року, 11:45 Переглядів: 770

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація