Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани взяли участь у святкуванні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства Роздрукувати

24 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради Олександр Васильчук та заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук у складі вінницької делегації взяли участь у відзначенні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства. В ході перебування у Лодзі вінничани відвідали Інститут архітектури і містобудування Лодзинської політехніки. Вони поспілкувались зі студентами з України, обговорили питання взаємовідносин між українськими та польськими студентами, проблему міграцї українців.

Делегація зустрілася з членом Правління Лодзинського воєводства пані Йолантою Жєнба-Гзік. Під час зустрічі обговорили продовження співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства задля подальшого розвитку і зміцнення дружніх відносин.

– Під час зустрічі з пані Йолатною мав нагоду обговорити особливості будівництва інфраструктури, поводження з твердими побутовими відходами, встановлення нових сортувальних ліній, роздільного сміттєзбирання, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ми обмінялися думками та пропозиціями щодо покращення співробітництва між двома країнами саме в цьому напрямі.

Урочистості щодо ювілейної дати відбулись в приміщенні Великого театру Національної Опери. Після офіційної частини та привітань делегацій України та Литви, присутні переглянули фрагменти балетних спектаклів у виконанні колективу і солістів Національної Опери і Загальноосвітньої Балетної Школи.

Наостанок заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк разом з колегами зустрівся з Маршалком Лодзинського воєводства Вітольдом Стемпнєм та головою Сейміку Маркем Мазурем. Делегації обмінялись вітаннями та пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 445

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація