Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани взяли участь у святкуванні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства Роздрукувати

24 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради Олександр Васильчук та заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук у складі вінницької делегації взяли участь у відзначенні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства. В ході перебування у Лодзі вінничани відвідали Інститут архітектури і містобудування Лодзинської політехніки. Вони поспілкувались зі студентами з України, обговорили питання взаємовідносин між українськими та польськими студентами, проблему міграцї українців.

Делегація зустрілася з членом Правління Лодзинського воєводства пані Йолантою Жєнба-Гзік. Під час зустрічі обговорили продовження співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства задля подальшого розвитку і зміцнення дружніх відносин.

– Під час зустрічі з пані Йолатною мав нагоду обговорити особливості будівництва інфраструктури, поводження з твердими побутовими відходами, встановлення нових сортувальних ліній, роздільного сміттєзбирання, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ми обмінялися думками та пропозиціями щодо покращення співробітництва між двома країнами саме в цьому напрямі.

Урочистості щодо ювілейної дати відбулись в приміщенні Великого театру Національної Опери. Після офіційної частини та привітань делегацій України та Литви, присутні переглянули фрагменти балетних спектаклів у виконанні колективу і солістів Національної Опери і Загальноосвітньої Балетної Школи.

Наостанок заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк разом з колегами зустрівся з Маршалком Лодзинського воєводства Вітольдом Стемпнєм та головою Сейміку Маркем Мазурем. Делегації обмінялись вітаннями та пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 512

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація