Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани взяли участь у святкуванні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства Роздрукувати

24 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутат обласної Ради Олександр Васильчук та заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук у складі вінницької делегації взяли участь у відзначенні 20-річчя Сейміку Лодзинського воєводства. В ході перебування у Лодзі вінничани відвідали Інститут архітектури і містобудування Лодзинської політехніки. Вони поспілкувались зі студентами з України, обговорили питання взаємовідносин між українськими та польськими студентами, проблему міграцї українців.

Делегація зустрілася з членом Правління Лодзинського воєводства пані Йолантою Жєнба-Гзік. Під час зустрічі обговорили продовження співробітництва Вінниччини та Лодзинського воєводства задля подальшого розвитку і зміцнення дружніх відносин.

– Під час зустрічі з пані Йолатною мав нагоду обговорити особливості будівництва інфраструктури, поводження з твердими побутовими відходами, встановлення нових сортувальних ліній, роздільного сміттєзбирання, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Ми обмінялися думками та пропозиціями щодо покращення співробітництва між двома країнами саме в цьому напрямі.

Урочистості щодо ювілейної дати відбулись в приміщенні Великого театру Національної Опери. Після офіційної частини та привітань делегацій України та Литви, присутні переглянули фрагменти балетних спектаклів у виконанні колективу і солістів Національної Опери і Загальноосвітньої Балетної Школи.

Наостанок заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк разом з колегами зустрівся з Маршалком Лодзинського воєводства Вітольдом Стемпнєм та головою Сейміку Маркем Мазурем. Делегації обмінялись вітаннями та пам’ятними подарунками.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 10:42 Переглядів: 477

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація