Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани зустріли своїх героїв – бійців 9-го батальйону, які повернулися із зони АТО Роздрукувати

27 грудня, у місті Вінниці на площі Небесної Сотні відбулась урочиста зустріч бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області з громадою області і міста. Нині військова частина вінничан офіційно називається – 9-й мотопіхотний батальйон 30 окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ.

Українських героїв, які приїхали у відпустку в зв’язку із новорічними та різдвяними святами, прийшли привітати із квітами і національною символікою родичі, друзі, громадськість краю, народні депутати України, керівництво області – голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав бійців-вінничан із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував за героїчну службу в обороні України:

- Сьогодні на Вінниччині свято – до нас повернулися герої України. Ви – бійці 9-го батальйону є тими людьми, які не шкодуючи власного життя та здоров’я стали на захист української держави. 9-ий батальйон формувався з метою захисту Вінницької області. Проте, Батьківщина вас покликала захищати нашу державу на сході України. Ви були у пеклі і боролися із жорстоким та немилосердним ворогом, але з вами були вінничани, український народ і Господь Бог. Господь дарував вам життя і ви вистояли у цій боротьбі. Вірю в те, що Господь і надалі даруватиме вам життя, здоров’я, добро і достаток вашим родинам, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також підкреслив: “Ваш подвиг в обороні незалежності і цілісності української держави уже вписаний золотими літерами в героїчну історію українського народу”. 

Варто зазначити, що 150 бійців 9-го мотопіхотного батальйону (колишня назва – 9-ий батальйон територіальної оборони Вінницької області) прибули у відпустку із зони АТО. Після закінчення відпустки військовослужбовці відправляться у нове місце дислокації батальйону, у Житомирську область.

Крім того, Сергій Свитко поспілкувався із звичайними вінничанами про стан справ у Вінницькій області та суспільно-політичну ситуацію.

Повернутись Створено: 27 грудня 2014 року, 19:46 Переглядів: 1954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація