Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Вінничани зустріли своїх героїв – бійців 9-го батальйону, які повернулися із зони АТО Роздрукувати

27 грудня, у місті Вінниці на площі Небесної Сотні відбулась урочиста зустріч бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області з громадою області і міста. Нині військова частина вінничан офіційно називається – 9-й мотопіхотний батальйон 30 окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ.

Українських героїв, які приїхали у відпустку в зв’язку із новорічними та різдвяними святами, прийшли привітати із квітами і національною символікою родичі, друзі, громадськість краю, народні депутати України, керівництво області – голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав бійців-вінничан із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував за героїчну службу в обороні України:

- Сьогодні на Вінниччині свято – до нас повернулися герої України. Ви – бійці 9-го батальйону є тими людьми, які не шкодуючи власного життя та здоров’я стали на захист української держави. 9-ий батальйон формувався з метою захисту Вінницької області. Проте, Батьківщина вас покликала захищати нашу державу на сході України. Ви були у пеклі і боролися із жорстоким та немилосердним ворогом, але з вами були вінничани, український народ і Господь Бог. Господь дарував вам життя і ви вистояли у цій боротьбі. Вірю в те, що Господь і надалі даруватиме вам життя, здоров’я, добро і достаток вашим родинам, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також підкреслив: “Ваш подвиг в обороні незалежності і цілісності української держави уже вписаний золотими літерами в героїчну історію українського народу”. 

Варто зазначити, що 150 бійців 9-го мотопіхотного батальйону (колишня назва – 9-ий батальйон територіальної оборони Вінницької області) прибули у відпустку із зони АТО. Після закінчення відпустки військовослужбовці відправляться у нове місце дислокації батальйону, у Житомирську область.

Крім того, Сергій Свитко поспілкувався із звичайними вінничанами про стан справ у Вінницькій області та суспільно-політичну ситуацію.

Повернутись Створено: 27 грудня 2014 року, 19:46 Переглядів: 2225

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація