Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани зустріли своїх героїв – бійців 9-го батальйону, які повернулися із зони АТО Роздрукувати

27 грудня, у місті Вінниці на площі Небесної Сотні відбулась урочиста зустріч бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області з громадою області і міста. Нині військова частина вінничан офіційно називається – 9-й мотопіхотний батальйон 30 окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ.

Українських героїв, які приїхали у відпустку в зв’язку із новорічними та різдвяними святами, прийшли привітати із квітами і національною символікою родичі, друзі, громадськість краю, народні депутати України, керівництво області – голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав бійців-вінничан із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував за героїчну службу в обороні України:

- Сьогодні на Вінниччині свято – до нас повернулися герої України. Ви – бійці 9-го батальйону є тими людьми, які не шкодуючи власного життя та здоров’я стали на захист української держави. 9-ий батальйон формувався з метою захисту Вінницької області. Проте, Батьківщина вас покликала захищати нашу державу на сході України. Ви були у пеклі і боролися із жорстоким та немилосердним ворогом, але з вами були вінничани, український народ і Господь Бог. Господь дарував вам життя і ви вистояли у цій боротьбі. Вірю в те, що Господь і надалі даруватиме вам життя, здоров’я, добро і достаток вашим родинам, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також підкреслив: “Ваш подвиг в обороні незалежності і цілісності української держави уже вписаний золотими літерами в героїчну історію українського народу”. 

Варто зазначити, що 150 бійців 9-го мотопіхотного батальйону (колишня назва – 9-ий батальйон територіальної оборони Вінницької області) прибули у відпустку із зони АТО. Після закінчення відпустки військовослужбовці відправляться у нове місце дислокації батальйону, у Житомирську область.

Крім того, Сергій Свитко поспілкувався із звичайними вінничанами про стан справ у Вінницькій області та суспільно-політичну ситуацію.

Повернутись Створено: 27 грудня 2014 року, 19:46 Переглядів: 1825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація