Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани зустріли своїх героїв – бійців 9-го батальйону, які повернулися із зони АТО Роздрукувати

27 грудня, у місті Вінниці на площі Небесної Сотні відбулась урочиста зустріч бійців 9-го батальйону територіальної оборони Вінницької області з громадою області і міста. Нині військова частина вінничан офіційно називається – 9-й мотопіхотний батальйон 30 окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ.

Українських героїв, які приїхали у відпустку в зв’язку із новорічними та різдвяними святами, прийшли привітати із квітами і національною символікою родичі, друзі, громадськість краю, народні депутати України, керівництво області – голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав бійців-вінничан із прийдешніми новорічно-різдвяними святами, подякував за героїчну службу в обороні України:

- Сьогодні на Вінниччині свято – до нас повернулися герої України. Ви – бійці 9-го батальйону є тими людьми, які не шкодуючи власного життя та здоров’я стали на захист української держави. 9-ий батальйон формувався з метою захисту Вінницької області. Проте, Батьківщина вас покликала захищати нашу державу на сході України. Ви були у пеклі і боролися із жорстоким та немилосердним ворогом, але з вами були вінничани, український народ і Господь Бог. Господь дарував вам життя і ви вистояли у цій боротьбі. Вірю в те, що Господь і надалі даруватиме вам життя, здоров’я, добро і достаток вашим родинам, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради також підкреслив: “Ваш подвиг в обороні незалежності і цілісності української держави уже вписаний золотими літерами в героїчну історію українського народу”. 

Варто зазначити, що 150 бійців 9-го мотопіхотного батальйону (колишня назва – 9-ий батальйон територіальної оборони Вінницької області) прибули у відпустку із зони АТО. Після закінчення відпустки військовослужбовці відправляться у нове місце дислокації батальйону, у Житомирську область.

Крім того, Сергій Свитко поспілкувався із звичайними вінничанами про стан справ у Вінницькій області та суспільно-політичну ситуацію.

Повернутись Створено: 27 грудня 2014 року, 19:46 Переглядів: 2074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація