Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани звернулись до депутата обласної Ради Андрія Ковальова за порадою Роздрукувати

До депутата Вінницької обласної Ради Андрія Ковальова звернулись мешканці багатоповерхівок по вулиці Лялі Ратушної у Вінниці. Просили поради у ситуації з річкою, яка тече між вулицями Хмельницьке шосе - Келецька та протікає біля вікон багатоповерхівок по вулиці Лялі Ратушної.

- В русло річки врізались господарства приватного сектору, - говорять місцеві жителі,  - а також туди виведені труби з боку багатоповерхівок. Це призводить до постійного нестерпного запаху і ми роками мучимось від нього. А особливо у жарку пору року. Вінниця завжди позиціонувала себе як найкраще європейське місто в Україні. І майже в центрі Вінниці роками існує локальна екологічна проблема.

Отримавши звернення, депутат Андрій Ковальов зі своїми помічниками оглянули річку та знайшли труби, які призводять до таких проблем.

9 серпня організував зустріч мешканців будинків з представниками Департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради. Разом спустились до річки, показали труби та розповіли про проблему. Працівники Департаменту взяли забір води на дослідження. - Разом з мешканцями будинків ми вирішили написати проектну заявку на міський конкурс «Бюджет громадських ініціатив», як перший крок для вирішення цієї проблеми, - зазначив Андрій Ковальов.

Повернутись Створено: 10 серпня 2016 року, 15:29 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація