Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничанкам передали мамограф для безкоштовного обстеження у рамках проекту пам’яті Квітки Цісик Роздрукувати

27 вересня в приміщенні концертного залу «Плеяда» відбулися урочисті заходи щодо завершення спільної благодійної акції Вінницької обласної Ради, Вінницької облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, українсько-американського благодійного проекту «Незабутня квітка», присвяченого творчості американської співачки українського походження Квітки Цісик.

Проект «Незабутня квітка» присвячений Квітці Цісик, життя якої обірвала підступна хвороба – онкологічне захворювання молочної залози. Благодійний проект передбачав придбання пересувного мамографа для виявлення та профілактики онкологічного захворювання молочної залози серед жінок Вінниччини.

Завдяки ініціативі обласної влади для реалізації проекту було залучено 3 млн. 900 тис. грн. з обласного бюджету.  Минулого року під час концерту 17 жовтня зібрано благодійних внесків на суму 50 тис. грн.

Урочиста передача мамографа обласному онкодиспансеру відбулася за участю голови обласної Ради Анатолія Олійника, голови облдержадміністрації Валерія Коровія, засновника українсько-американського фонду «Незабутня Квітка» Алекса Гутмахера, двоюрідної сестри Квітки Цісик Марти Качмар, представника Всесвітнього Союзу українок Петрунелі Хміль, представника світового Конгресу українок Ореслави Хомик, депутатів обласної Ради та медичної спільноти.     

За 9 років існування проекту Вінниччина стала першим, і поки що єдиним регіоном в Україні, який завершив благодійну акцію, присвячену пам’яті Квітки Цісик. Результатом акції стало придбання необхідного обладнання для діагностики онкологічного захворювання молочної залози.

- Хотів би підкреслити, що третій рівень медицини – це сфера відповідальності обласної влади, - зазначив у своєму виступі Анатолій Олійник. - Все, що стосується онкозахворювань, то це - світова проблема номер один. Придбання пересувного мамо графа - це перший крок до здійснення наступних кроків рішення питання щодовиявлення та профілактики онкохвороби молочних залоз серед жінок. Радий з того, що в сесійній залі під час голосування стосовно придбання мамографа депутатами обласної Ради було прийнято одноголосне рішення. 

Очільники області вручили головному лікарю Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимиру Шамраю ключі від пересувного мамографа та сертифікат на суму 250 тис. грн. для придбання розхідних матеріалів для обслуговування обладнання.

Роботу в районах області мамограф «Квітка» розпочне у жовтні.  Обстеження для жінок буде безкоштовним.

 

            

Повернутись Створено: 27 вересня 2016 року, 15:06 Переглядів: 784

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація