2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничанки поділились досвідом забезпечення гендерної політики Роздрукувати

Сьогодні, 30 жовтня, у місті Житомирі відбулась регіональна робоча нарада щодо пріоритетів гендерної політики під головуванням Віце-прем‘єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе.

У засіданні взяли участь депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Ірина Колесник.

– В ході обговорення порушила питання щодо збільшення кількості жінок у політиці, адже питання гендерної рівності – один з пріоритетних напрямів розвитку толерантного суспільства, – написала Людмила Станіславенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Робота в цьому напрямі наразі в Україні розвивається та отримує все більше і більше розуміння, як зі сторони суспільства, так і зі сторони органів державної влади. Забезпечення гендерної політики – це питання забезпечення рівних можливостей чоловіків і жінок. Адже чоловіки та жінки мають однакові права реалізовувати себе у цій сфері. Окрім того, поінформувала присутніх щодо створення та роботи притулку для жертв сімейного насилля на Вінниччині.

За інформацією депутата, наразі саме там протягом п’яти місяців діяльності отримали підтримку та допомогу 19 жінок, які виховують 23 малюків.

– Створення центру – це результат кропіткої праці сильної команди. Спільно з колегами на обласному рівні створюємо різноманітні програми щодо забезпечення безпеки людей, які постраждали від насилля, – зазначає Людмила Анатоліївна. – Великий вплив на гендерні питання також має освіта. Приємно, що в Україні ретельно перевіряють підручники на дотримання гендерної рівності. У підручниках з'являється інформація для малюків з особливими освітніми потребами, що дуже важливо, адже вони є невід'ємною частиною нашого суспільства. Думаю, що тема гендерного пріоритету є ключовою в роботі будь-якого напряму.

Повернутись Створено: 30 жовтня 2018 року, 16:20 Переглядів: 565

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація