Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничанки взяли участь у Другому Українському жіночому конгресі Роздрукувати

У Києві 7-8 грудня проходив Другий Український жіночий конгрес. Він об’єднав українських та іноземних політиків, чиновників та підприємців навколо теми жіночого лідерства. Водночас, вже першого ж дня на порядку денному були й інші теми – загострення конфлікту на Чорному морі та розширення санкцій щодо Росії.

Вінниччину представляли багато відомих жінок області та депутати обласної Ради Людмила Станіславенко й Ірина Колесник.

– Під час заходу обговорювали українські та світові тренди в політиці рівних прав та можливостей жінок і чоловік, – прокоментувала Людмила Станіславенко. – Визначення здобутків гендерної політики в Україні та мобільні кроки із забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, обговорення сутності гендерного мейнстріму в світі та його вплив на політику нашої країни.

Участь у Конгресі взяли Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман, уповноважена Президента України Ірина Геращенко, міністри, представники парламентів США, Франції, Німеччини. В умовах сьогодення подібні заходи надзвичайно актуальні.

– Жінки завжди беруть на себе відповідальність у важкі часи, бо їх цього навчають з дитинства, – зазначила Ірина Колесник. – Виступи послів країн Великої Британії, США, Норвегії, Іспанії, Португаліії, Литви показали цікавий досвід кожної з країн і їхній шлях до демократичного й цивілізованого розвитку.

Метою заходу було об'єднати суспільство довкола ідеї рівних можливостей та прав жінок і чоловіків, стати постійним майданчиком для поширення гендерної політики в різних сферах.

Участь у заході взяли понад 800 запрошених учасників, серед яких перші особи України та світу, відомі політики, успішні жінки та чоловіки, які підтримують ідею гендерної рівності.

Під час форуму пройшло дев’ять дискусійних платформ, де обговорювались роль та збільшення представництва жінок в українській і світовій політиці, важливість гендерного квотування у виборчому законодавстві, присутність жінок у військовій та безпековій сферах. Також торкнулися питання дискримінації жінок на ринку праці, викликів та інформаційних міфів у розумінні гендерної рівності.

Родзинкою заходу стало обговорення залучення чоловіків до виховання дітей, зокрема, до «чоловічого» декрету.

Повернутись Створено: 10 грудня 2018 року, 14:20 Переглядів: 331

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація