6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничан-ветеранів Другої світової війни вшанували очільники Вінниччини Роздрукувати

7 травня керівники області і міста вшанували ветеранів Другої світової війни - уродженців і мешканців Вінницької області в межах урочистого прийому з нагоди 70 -ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, що відбувся у готельно-ресторанному комплексі “Диканька”.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, ветерани Другої світової війни з усіх районів Вінниччини, керівники ветеранських громадських організацій області.

Для вінничан - ветеранів Другої світової війни було накрито святкові столи, а на вулиці була розміщена історична виставка обласного краєзнавчого музею “Ніхто не забутий, ніщо не забуто…”.

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання усіх загиблих у Другій світовій війні українських воїнів, хто зі зброєю у руках захищав свою землю від нацистських окупантів у різних військових формаціях і частинах, усіх тих, хто забезпечував перемогу у тилу. Зі словами вітання виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, які побажали ветеранам та їхнім родинам здоров’я, довголіття, добра і мирного неба над головою.

- Шановні ветерани, від імені обласної Ради вітаю вас зі святом великої Перемоги. У важкій кровопролитній війні, в якій загинули мільйони людей, Ви здобули перемогу. Ваше покоління є унікальним, бо ви принесли мир і свободу багатьом народам світу. Ваш ратний подвиг на фронті, ваша боротьба з ворогом у німецькому тилу є неоціненними. Я думаю пройде не одне століття, а Перемогу у Другій світовій війну відзначатимуть вдячні нащадки ще багато років поспіль. На ваших подвигах сьогодні виховуються нові покоління. На жаль, ми сьогодні є у стані війни. Молодь, яка народилася в незалежній країні, зі зброєю у руках відстоює незалежність і територіальну цілісність української держави. Як у 1945 році ми перемогли нацизм, так і сьогодні, я переконаний, ми переможемо російського агресора. І ми нарешті збудуємо заможну українську державу, в якій житимуть щасливі українські громадяни, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області і міста вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, грошові премії вінничанам - ветеранам Другої світової війни. Крім того, для ветеранів було організовано концертну програму. 

Повернутись Створено: 7 травня 2015 року, 18:58 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація