Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничан-ветеранів Другої світової війни вшанували очільники Вінниччини Роздрукувати

7 травня керівники області і міста вшанували ветеранів Другої світової війни - уродженців і мешканців Вінницької області в межах урочистого прийому з нагоди 70 -ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, що відбувся у готельно-ресторанному комплексі “Диканька”.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, ветерани Другої світової війни з усіх районів Вінниччини, керівники ветеранських громадських організацій області.

Для вінничан - ветеранів Другої світової війни було накрито святкові столи, а на вулиці була розміщена історична виставка обласного краєзнавчого музею “Ніхто не забутий, ніщо не забуто…”.

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання усіх загиблих у Другій світовій війні українських воїнів, хто зі зброєю у руках захищав свою землю від нацистських окупантів у різних військових формаціях і частинах, усіх тих, хто забезпечував перемогу у тилу. Зі словами вітання виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, які побажали ветеранам та їхнім родинам здоров’я, довголіття, добра і мирного неба над головою.

- Шановні ветерани, від імені обласної Ради вітаю вас зі святом великої Перемоги. У важкій кровопролитній війні, в якій загинули мільйони людей, Ви здобули перемогу. Ваше покоління є унікальним, бо ви принесли мир і свободу багатьом народам світу. Ваш ратний подвиг на фронті, ваша боротьба з ворогом у німецькому тилу є неоціненними. Я думаю пройде не одне століття, а Перемогу у Другій світовій війну відзначатимуть вдячні нащадки ще багато років поспіль. На ваших подвигах сьогодні виховуються нові покоління. На жаль, ми сьогодні є у стані війни. Молодь, яка народилася в незалежній країні, зі зброєю у руках відстоює незалежність і територіальну цілісність української держави. Як у 1945 році ми перемогли нацизм, так і сьогодні, я переконаний, ми переможемо російського агресора. І ми нарешті збудуємо заможну українську державу, в якій житимуть щасливі українські громадяни, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області і міста вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, грошові премії вінничанам - ветеранам Другої світової війни. Крім того, для ветеранів було організовано концертну програму. 

Повернутись Створено: 7 травня 2015 року, 18:58 Переглядів: 832

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація