Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Вінничан-ветеранів Другої світової війни вшанували очільники Вінниччини Роздрукувати

7 травня керівники області і міста вшанували ветеранів Другої світової війни - уродженців і мешканців Вінницької області в межах урочистого прийому з нагоди 70 -ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни, що відбувся у готельно-ресторанному комплексі “Диканька”.

Участь у заході взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, ветерани Другої світової війни з усіх районів Вінниччини, керівники ветеранських громадських організацій області.

Для вінничан - ветеранів Другої світової війни було накрито святкові столи, а на вулиці була розміщена історична виставка обласного краєзнавчого музею “Ніхто не забутий, ніщо не забуто…”.

На початку урочистостей присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання усіх загиблих у Другій світовій війні українських воїнів, хто зі зброєю у руках захищав свою землю від нацистських окупантів у різних військових формаціях і частинах, усіх тих, хто забезпечував перемогу у тилу. Зі словами вітання виступили голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, які побажали ветеранам та їхнім родинам здоров’я, довголіття, добра і мирного неба над головою.

- Шановні ветерани, від імені обласної Ради вітаю вас зі святом великої Перемоги. У важкій кровопролитній війні, в якій загинули мільйони людей, Ви здобули перемогу. Ваше покоління є унікальним, бо ви принесли мир і свободу багатьом народам світу. Ваш ратний подвиг на фронті, ваша боротьба з ворогом у німецькому тилу є неоціненними. Я думаю пройде не одне століття, а Перемогу у Другій світовій війну відзначатимуть вдячні нащадки ще багато років поспіль. На ваших подвигах сьогодні виховуються нові покоління. На жаль, ми сьогодні є у стані війни. Молодь, яка народилася в незалежній країні, зі зброєю у руках відстоює незалежність і територіальну цілісність української держави. Як у 1945 році ми перемогли нацизм, так і сьогодні, я переконаний, ми переможемо російського агресора. І ми нарешті збудуємо заможну українську державу, в якій житимуть щасливі українські громадяни, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники області і міста вручили почесні грамоти обласної Ради і облдержадміністрації, грошові премії вінничанам - ветеранам Другої світової війни. Крім того, для ветеранів було організовано концертну програму. 

Повернутись Створено: 7 травня 2015 року, 18:58 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація