Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина – єдина область України, що отримала у 2015 році співфінансування від Центральноєвропейської ініціативи для реалізації спільного проекту з італійською стороною Роздрукувати

Про це повідомляється на  головному сайті Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ).

Вінницька область єдина серед інших областей України отримала у 2015 році грант на реалізацію спільного проекту з італійською стороною у галузі управління відходами під назвою ««Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення та вдосконалення професійних навичок у галузі управління відходами у Вінницькій області» («WASTE MGMT in Vinnytsia – Capacity building and transfer of knowledge for increasing and improving professional skills in waste management in the Region of Vinnytsia»).

Проект співфінансується МЗС Італії, що є яскравим прикладом дружби обох країн та демонструє бажання Італії допомогти регіонам України у їх трансформаційному періоді.

Загальна вартість виграного проекту становить 79714 Євро, грантові кошти – 39755 Євро, решта – власний внесок учасників проекту. Проект реалізовуватиметься протягом 18 місяців (01.02.2016 р. – 31.08.2017 р.).

Нагадаємо, що Вінницька облдержадміністрація та КУП «ЕКОВІН» виступили партнерами у проекті. Головними подавачами були: «Contarina» S.p.A./ «ВАТ «Контаріна»» (Італія), «Agence de coopération et développement»/ «Агенціїя зі співробітництва та розвитку» (Італія) та «Scuola Agraria del Parco di Monza»/ «Аграрна школа Дель Парко Ді Монца» (Італія).

За наслідками зустрічі, яка відбулась ще у листопаді 2014 року, тодішній голова Вінницької облдержадміністрації Анатолій Олійник підкреслив перспективу співпраці з експертами з Італійської Республіки. Було погоджено розробляти окремі спільні пілотні проекти у різних сферах, зокрема наголошено на 4 основних – енергозбереження, водопостачання, розвиток сільського господарства та поводження з твердими побутовими відходами.

Метою проекту є зміцнення адміністративних структур на обласному та місцевому рівнях (у тому числі допомога у підготовці стратегій розвитку, здійсненні заходів щодо забезпечення транспарентності (прозорості) системи фінансів місцевої влади та розвитку людських ресурсів для співробітників адміністрації.

У рамках проекту планується перш за все полегшити процес узгодження українських національних стратегій з управління відходами із директивами ЄС (ціль 1) з проведенням ряду заходів; підтримати розвиток Плану з управління відходами для Вінницької області (ціль 2) з багатостороннім аналізом, ідентифікацією стратегії зі скорочення забруднення навколишнього середовища та відходів виробництва; здійснити підвищення потенціалу у сфері управління відходами (ціль 3), тобто передбачено навчання посадових осіб усіх рівнів, керівників та фахівців для поліпшення компетенції з управління відходами, зокрема, у проекті передбачено ознайомчу поїздку до Італії; проведення кампанії з підвищення обізнаності на рівні громад у Вінницькій області щодо класифікації відходів, скорочення відходів і сегрегації матеріалів у світлі нового Плану з управління відходами для Вінницької області.

Для довідки.Центральноєвропейська ініціатива (ЦЄІ) є регіональною організацією країн Центральної та Східної Європи, діяльність якої спрямована на налагодження багатостороннього співробітництва у політичній, соціально-економічній, науковій та культурній сферах та сприяння зміцненню стабільності і безпеки в регіоні. До її складу входить 18 країн (10 країн ЄС)- Албанія, Австрія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Італія, Македонія, Молдова, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Чорногорія та Україна.

Щороку ЦЄІ оголошує конкурс на подання заявок для участі країн-учасниць Ініціативи у проектах регіональної співпраці, які співфінансуються Фондом співробітництва ЦЄІ.

Нагадаємо, що 1-3 березня цього року на Вінниччині перебувала  делегація з Італії у рамках проекту «Нарощування потенціалу та передача знань в управлінні відходами». Під час зустрічі з головою Вінницької обласної ради Анатолієм Олійником та головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм підписали меморандум про співпрацю між Вінниччиною та  «Агенцією співробітництва та розвитку Італії».

Повернутись Створено: 12 березня 2016 року, 12:50 Переглядів: 1679

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація