Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина – курс на євроінтеграцію Роздрукувати

4 вересня в рамках ХХІІІ Міжнародного економічного форуму, який проходить в м. Криніца-Здруй відбулись «Дні України». Делегація Вінницької області взяла участь в тематичному блоці «Україна ХХІ сторіччя – між Європою та Євразією».

На цьому заході виступив голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк, який поділився досвідом Вінницької області в сфері реформування місцевого самоврядування з врахуванням практики реформ у Республіці Польща. Також голова обласної Ради та єврорегіону «Дністер» поінформував про стан міжнародного співробітництва області і перспективи його розвитку. Неабиякий інтерес викликала інформація про діяльність Єврорегіону «Дністер».

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан зробив презентацію економічного та туристичного потенціалу Вінницької області. На вищезазначеному заході були присутні Віце-прем’єр України Олександр Вілкул, колишній Міністр збройних сил Великобританії Дуглас Хендерсон, голова Дніпропетровської обласної ради Євгеній Удод, Маршалек Підляського воєводства Рафал Юрковлянець, голова Кіровоградської обласної ради Микола Ковальчук, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк та багато інших відомих політиків, представників бізнесових структур та громадських організацій України та інших країн Європи.

Презентація Вінницької області викликала великий резонанс серед учасників, запрошених і гостей та сприятиме збільшенню кількості інвестиційних пропозицій з за кордону. 

Повернутись Створено: 5 вересня 2013 року, 17:45 Переглядів: 1663

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація