5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина – на адаптивному карантині Роздрукувати

Виступаючи 22 травня на робочій зустрічі з директорами комунальних некомерційних підприємств у галузі охорони здоров‘я Вінниччини голова облдержадміністрації Владислав Скальський зазначив, що область переходить в режим адаптивного карантину.

– Ми розуміємо, що з медичної точки зору карантинні обмеження дозволили нам підготувати нашу галузь охорони здоров’я та перепрофілювати медичні заклади для роботи в нових умовах боротьби з коронавірусною інфекцією, – зазначив Владислав Володимирович. – Ми також змогли навчитися та отримати певний досвід під час епідеміологічних розслідувань.

Владислав Скальський зазначив, що «з самого початку зробили головний акцент на тестуванні, що дало можливість раніше знайти всі ланцюжки інфікування та запобігти їхньому розповсюдженню». 

21 травня  був  оприлюднений текст Постанови Кабінету Міністрів України щодо послаблення  карантину.

– Я хотів би наголосити, що це буде адаптивний карантин, і органи державної влади разом з органами місцевого самоврядування за умови, якщо  параметри інфікування будуть виходити за певні межі, які зазначені в цій Постанові, можуть запроваджувати додаткові обмежувальні заходи для того, щоб не перевантажити медичну галузь.

До речі, Вінниччина увійшла в число 13 областей України, які готові до послаблення карантину.

Повернутись Створено: 22 травня 2020 року, 15:20 Переглядів: 323

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація