Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина – в трійці найактивніших учасників Всеукраїнського конкурсу проектів Роздрукувати

Як повідомляє Державний Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, на сьогодні Дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування завершено прийом проектних пропозиції для участі у конкурсному відборі 2014 року.
Згідно з інформацією Фонду, на адресу Дирекції надійшло більше 1000 проектів. Найбільша кількість надана представниками органів місцевого самоврядування Дніпропетровської (127 проектів), Луганської (102 проекти), Вінницької (97 проектів), Хмельницької (60 проектів) областей.
Дирекція називає позитивною тенденцією те, що подані проекти представляють усі регіони України. Серед чинників, які цьому сприяли, – збільшення розміру державної фінансової підтримки учасників та ґрунтовна інформаційно-методична і консультативна робота Дирекції конкурсу.
На сьогодні здійснюється реєстрація проектів, яка триватиме до 1 березня 2014 року. А з 1 березня по 15 червня проекти розглядатиме Експертна комісія для подання експертних висновків до Ради Конкурсу.
Більше про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування можна дізнатися на сайті http://municipal.gov.ua.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 11:35 Переглядів: 1611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація