Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина – в трійці найактивніших учасників Всеукраїнського конкурсу проектів Роздрукувати

Як повідомляє Державний Фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, на сьогодні Дирекцією Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування завершено прийом проектних пропозиції для участі у конкурсному відборі 2014 року.
Згідно з інформацією Фонду, на адресу Дирекції надійшло більше 1000 проектів. Найбільша кількість надана представниками органів місцевого самоврядування Дніпропетровської (127 проектів), Луганської (102 проекти), Вінницької (97 проектів), Хмельницької (60 проектів) областей.
Дирекція називає позитивною тенденцією те, що подані проекти представляють усі регіони України. Серед чинників, які цьому сприяли, – збільшення розміру державної фінансової підтримки учасників та ґрунтовна інформаційно-методична і консультативна робота Дирекції конкурсу.
На сьогодні здійснюється реєстрація проектів, яка триватиме до 1 березня 2014 року. А з 1 березня по 15 червня проекти розглядатиме Експертна комісія для подання експертних висновків до Ради Конкурсу.
Більше про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування можна дізнатися на сайті http://municipal.gov.ua.

Повернутись Створено: 11 лютого 2014 року, 11:35 Переглядів: 1375

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація