Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина активно долучається до впровадження проекту з електронного урядування Роздрукувати

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Хмільницької районної громадської організації «Право» щодо реалізації проекту «Е-урядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження».

За інформацією Департаменту, проект реалізовується в рамках Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області.

Програма е-урядування EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та спільно реалізується фондами «Східна Європа» та «Innovabridge». Впровадження програми відбувається у 4 областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Одеській.

– Електронне урядування – це надзвичайно потужна система, що передбачає поліпшення процесу надання соціальних послуг населенню, – зазначив координатор Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області Віктор Маценко. – Окрім того, вона здатна мінімалізувати для суспільства низку ризиків, зокрема корупційних. Тому основне наше завдання полягає у розробці збалансованої концепції, яка з часом стане основою впровадження в області повноцінної системи е-урядування.

– Мета нашого проекту – створити належні умови для розвитку е-демократії у Вінницькій області шляхом розробки та затвердження Концепції розвитку електронної демократії, а також забезпечити відповідний супровід та контроль за її виконанням, – сказав голова Хмільницької районної громадської організації «Право» Віталій Дорох.

Програма е-урядування EGAP передбачає формування та впровадження кращих стандартів надання електронних послуг населенню, підвищення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування завдяки застосуванню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також підвищення компетентностей організацій громадянського суспільства у питаннях просування електронних послуг з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на регіональному та державному рівнях.

Нагадаємо, що наразі в обласній Раді триває процес перемовин з фірмою-постачальником телекомунікаційних послуг, щоб невдовзі відмовитись від паперового варіанту матеріалів сесії. Запровадження електронного документообігу спричинить внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 14:27
Оновлено: 25 жовтня 2018 року, 15:09
Переглядів: 244

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація