Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина активно долучається до впровадження проекту з електронного урядування Роздрукувати

У прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Хмільницької районної громадської організації «Право» щодо реалізації проекту «Е-урядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження».

За інформацією Департаменту, проект реалізовується в рамках Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області.

Програма е-урядування EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та спільно реалізується фондами «Східна Європа» та «Innovabridge». Впровадження програми відбувається у 4 областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Одеській.

– Електронне урядування – це надзвичайно потужна система, що передбачає поліпшення процесу надання соціальних послуг населенню, – зазначив координатор Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області Віктор Маценко. – Окрім того, вона здатна мінімалізувати для суспільства низку ризиків, зокрема корупційних. Тому основне наше завдання полягає у розробці збалансованої концепції, яка з часом стане основою впровадження в області повноцінної системи е-урядування.

– Мета нашого проекту – створити належні умови для розвитку е-демократії у Вінницькій області шляхом розробки та затвердження Концепції розвитку електронної демократії, а також забезпечити відповідний супровід та контроль за її виконанням, – сказав голова Хмільницької районної громадської організації «Право» Віталій Дорох.

Програма е-урядування EGAP передбачає формування та впровадження кращих стандартів надання електронних послуг населенню, підвищення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування завдяки застосуванню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також підвищення компетентностей організацій громадянського суспільства у питаннях просування електронних послуг з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на регіональному та державному рівнях.

Нагадаємо, що наразі в обласній Раді триває процес перемовин з фірмою-постачальником телекомунікаційних послуг, щоб невдовзі відмовитись від паперового варіанту матеріалів сесії. Запровадження електронного документообігу спричинить внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки.

Повернутись Створено: 25 жовтня 2018 року, 14:27
Оновлено: 25 жовтня 2018 року, 15:09
Переглядів: 271

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація