13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

  УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

 • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

  На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

 • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

  На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина ділилась досвідом грантової діяльності Роздрукувати

7 червня у Києві відбувся підсумковий інформаційний семінар «Кращі практики місцевого самоврядування». Мета семінару - інформування та залучення потенційних учасників Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування – 2013, який проводиться Центром експертизи з питань реформи місцевого самоврядування Ради Європи в рамках Програми «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні».

Центр експертизи реалізовує Програму у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад, Національною академією управління при Президентові України та Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

Учасниками семінару були  представники органів місцевого самоврядування з Вінницької, Волинської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Черкаської та Чернігівської областей.

В рамках семінару було представлено досвід Ради Європи щодо проведення Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування в Україні у 2012 році, поінформовано потенційних учасників про Конкурс – 2013, його зміст, мету, процедуру та критерії відбору переможців.

Крім того, учасники заходу дізнались про діяльність асоціацій органів місцевого самоврядування та програм міжнародної технічної допомоги з підтримки та розповсюдження новітніх практик, заслухали доповіді провідних експертів Ради Європи щодо програми обміну кращими практиками в Україні 2012-2013 років, ознайомилися з програмами міжнародної технічної допомоги, обмінялися досвідом роботи, обговорили проблемні питання та перспективи.

Відбулися також презентації регіональних конкурсів та кращих практик місцевого самоврядування областей-учасників Конкурсу.

Досвід кращих практик, програм та конкурсів місцевого самоврядування Вінницької області перед присутніми презентував перший  заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

У підсумковому виступі за результатами проведення семінару радник Президента України – керівник Головного управління конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук відзначила позитивну практику  Вінницької області з питань грантової діяльності.

Конкурс  проводиться у номінаціях:

1. Співробітництво громад: об’єднання зусиль та ресурсів.

2. Місцеві ресурси: пошук та мобілізація на користь громади.

3. Демократія участі: залучення громадян до справ громади.

Для участі в Конкурсі орган місцевого самоврядування має надіслати заповнену анкету на електронну адресу kateryna.sasina@coe.int до 1 серпня 2013 року.

Електронна версія анкети доступна на сайтах:

http://www.slg-coe.org.ua/

http://www.coe.kiev.ua

Додаткову інформацію можна отримати за

тел.: (044) 303-99-16 (*112).

Довідково. У Вінницькій області активно іде роботу по розробці грантових проектів, залученню коштів вітчизняних і міжнародних фондів для розвитку соціальної сфери територіальних громад і районів області.

За 2012 рік в області було підготовлено та подано до участі у різноманітних конкурсах близько 320 проектів, із них 200 – на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, 44 – на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, близько 80 проектів на інші конкурси.

Разом із органами місцевого самоврядування активно працюють по впровадженню грантових проектів 25 громадських організацій області. Серед них найактивнішими є: МГО “Україна-Польща-Німеччинна”, Єврорегіон “Дністер”, Подільська агенція регіонального розвитку, Вінницька обласна організація органів місцевого самоврядування, ГО “Відкрите суспільство”, ГО “Філософія серця”.

Обласна Рада активно здійснює роботу по навчанню із написання і підготовки грантових проектів. Так, протягом останніх півроку було проведено 5 заходів та більше 15 зустрічей в межах навчальної програми «Розробка грантових проектів».  В навчальних семінарах прийняли участь більше 140 представників від:

 • 44 громадських організації.
 • 12 Головних управлінь та департаментів облдержадміністрації.
 • 31 сільської, селищної та районної рад.
 • Більше 50 представників вищих навчальних закладів Вінницької області.

До грантової роботи активно долучаються райони Вінницької області. Серед них найкращі показники демонструють Жмеринський, Калинівський, Козятинський, Бершадський та Хмільницький райони. 

Повернутись Створено: 7 червня 2013 року, 16:48 Переглядів: 712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація