24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина є лідером у запровадженні програми енергоефективності та підходу до управління житловим фондом Роздрукувати

У Вінниці з робочою поїздкою перебувала заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Альона Бабак. Зустрічі були заплановані так, аби щонайбільша кількість представників ОСББ і органів місцевої влади змогли обговорити проблеми, які роками накопичувалися в житлово-комунальному господарстві. У зустрічі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та депутат обласної Ради Андрій Ковальов.

- Нагадаю, що з 1 липня 2016 року набув чинності новий закон, який передбачає реформування житлово-комунального господарства, - сказав Ігор Вікторович. - За цей час виникло багато практичних питань, якими методами, інструментами та діями можна створити ефективне житлове господарство наших міст і сіл.

У вступному зверненні до учасників зустрічі «ОСББ: переваги і недоліки» Альона Бабак зазначила, що Вінниччина – в числі лідерів, які запроваджують програми енергоефективності та ділового підходу до управління житловим фондом.

- В обласному центрі вже створено 400 ОСББ і кількість таких об’єднань з кожним роком збільшується,- наголосила у своєму виступі Альона Бабак - Однак норму закону про обов’язкову участь органів місцевого самоуправління в ремонті застарілого житлового фонду під час організації юридичних осіб – співвласників багатоквартирних будинків ніхто не скасовував. Це норма прямої дії і вже від місцевої влади та активності громадян залежить те, яким чином цю норму закону реалізувати.

Також народний депутат зазначила, що державна програма «теплих кредитів», яка відшкодовує 35% вартості заходів по утепленню будинків, має популярність серед мешканців як багатоквартирних будинків, так і власників індивідуального житла: цього року цією програмою скористалися 500 ОСББ та 2 тисячі приватних домогосподарств. Програма «теплих» кредитів» діятиме й надалі.

Депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль у своєму виступі повідомив учасників зустрічі про те, які звернення та проекти рішень були винесені на розгляд депутатського корпусу щодо тарифної політики та з питань використання субсидій. А його колега, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов детально зупинився на тих обласних програмах, які наразі діють в області, двох нових, які готуються для реалізації в наступному році та ефективній роботі обласного ресурсного центру підтримки ОСББ.

Учасники ділової зустрічі ставили багато запитань, порушували питання, які нині хвилюють власників житлових будинків і ділилися власним досвідом їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 листопада 2016 року, 17:03 Переглядів: 640

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація