Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина є лідером у запровадженні програми енергоефективності та підходу до управління житловим фондом Роздрукувати

У Вінниці з робочою поїздкою перебувала заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Альона Бабак. Зустрічі були заплановані так, аби щонайбільша кількість представників ОСББ і органів місцевої влади змогли обговорити проблеми, які роками накопичувалися в житлово-комунальному господарстві. У зустрічі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та депутат обласної Ради Андрій Ковальов.

- Нагадаю, що з 1 липня 2016 року набув чинності новий закон, який передбачає реформування житлово-комунального господарства, - сказав Ігор Вікторович. - За цей час виникло багато практичних питань, якими методами, інструментами та діями можна створити ефективне житлове господарство наших міст і сіл.

У вступному зверненні до учасників зустрічі «ОСББ: переваги і недоліки» Альона Бабак зазначила, що Вінниччина – в числі лідерів, які запроваджують програми енергоефективності та ділового підходу до управління житловим фондом.

- В обласному центрі вже створено 400 ОСББ і кількість таких об’єднань з кожним роком збільшується,- наголосила у своєму виступі Альона Бабак - Однак норму закону про обов’язкову участь органів місцевого самоуправління в ремонті застарілого житлового фонду під час організації юридичних осіб – співвласників багатоквартирних будинків ніхто не скасовував. Це норма прямої дії і вже від місцевої влади та активності громадян залежить те, яким чином цю норму закону реалізувати.

Також народний депутат зазначила, що державна програма «теплих кредитів», яка відшкодовує 35% вартості заходів по утепленню будинків, має популярність серед мешканців як багатоквартирних будинків, так і власників індивідуального житла: цього року цією програмою скористалися 500 ОСББ та 2 тисячі приватних домогосподарств. Програма «теплих» кредитів» діятиме й надалі.

Депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль у своєму виступі повідомив учасників зустрічі про те, які звернення та проекти рішень були винесені на розгляд депутатського корпусу щодо тарифної політики та з питань використання субсидій. А його колега, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов детально зупинився на тих обласних програмах, які наразі діють в області, двох нових, які готуються для реалізації в наступному році та ефективній роботі обласного ресурсного центру підтримки ОСББ.

Учасники ділової зустрічі ставили багато запитань, порушували питання, які нині хвилюють власників житлових будинків і ділилися власним досвідом їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 листопада 2016 року, 17:03 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація