Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінниччина є лідером у запровадженні програми енергоефективності та підходу до управління житловим фондом Роздрукувати

У Вінниці з робочою поїздкою перебувала заступник голови комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Альона Бабак. Зустрічі були заплановані так, аби щонайбільша кількість представників ОСББ і органів місцевої влади змогли обговорити проблеми, які роками накопичувалися в житлово-комунальному господарстві. У зустрічі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та депутат обласної Ради Андрій Ковальов.

- Нагадаю, що з 1 липня 2016 року набув чинності новий закон, який передбачає реформування житлово-комунального господарства, - сказав Ігор Вікторович. - За цей час виникло багато практичних питань, якими методами, інструментами та діями можна створити ефективне житлове господарство наших міст і сіл.

У вступному зверненні до учасників зустрічі «ОСББ: переваги і недоліки» Альона Бабак зазначила, що Вінниччина – в числі лідерів, які запроваджують програми енергоефективності та ділового підходу до управління житловим фондом.

- В обласному центрі вже створено 400 ОСББ і кількість таких об’єднань з кожним роком збільшується,- наголосила у своєму виступі Альона Бабак - Однак норму закону про обов’язкову участь органів місцевого самоуправління в ремонті застарілого житлового фонду під час організації юридичних осіб – співвласників багатоквартирних будинків ніхто не скасовував. Це норма прямої дії і вже від місцевої влади та активності громадян залежить те, яким чином цю норму закону реалізувати.

Також народний депутат зазначила, що державна програма «теплих кредитів», яка відшкодовує 35% вартості заходів по утепленню будинків, має популярність серед мешканців як багатоквартирних будинків, так і власників індивідуального житла: цього року цією програмою скористалися 500 ОСББ та 2 тисячі приватних домогосподарств. Програма «теплих» кредитів» діятиме й надалі.

Депутат обласної Ради, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль у своєму виступі повідомив учасників зустрічі про те, які звернення та проекти рішень були винесені на розгляд депутатського корпусу щодо тарифної політики та з питань використання субсидій. А його колега, голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов детально зупинився на тих обласних програмах, які наразі діють в області, двох нових, які готуються для реалізації в наступному році та ефективній роботі обласного ресурсного центру підтримки ОСББ.

Учасники ділової зустрічі ставили багато запитань, порушували питання, які нині хвилюють власників житлових будинків і ділилися власним досвідом їхнього вирішення. 

Повернутись Створено: 30 листопада 2016 року, 17:03 Переглядів: 659

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація