9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина формуватиме добровільні пожежні дружини за польським зразком Роздрукувати

30 травня в рамках візиту вінницької делегації до Мазовецького воєводства її учасники на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком відвідали формування добровільних пожежних дружин в гмінах Луцинув і Камєнчик Вишковського повіту та Державну пожежну службу в м.Вишкові.
Вінничани ознайомилися з діяльністю пожежних, їхньою матеріальною базою, умовами праці. Керівники формувань розповіли про історію свого утворення, особливості роботи, співпраці з органами влади.

Сергій Татусяк зауважив, що такий формат рятувальних служб підходить вінницьким сільським територіальним громадам. Особливо тим, які віддалені від районних центрів, а своїх ні пожежних машин, ні спеціалістів не мають.
Наразі деякі села Вінниччини вже почали «приміряти» на себе польський досвід пожежних дружин. Це, наприклад, с.Баланівка Бершадського району, с.Ободівка Тростянецького, с.Комсомольське Козятинського району.

Голова обласної Ради та очільники гмін провели переговори щодо перспектив співпраці, в ході якої польські дружинники могли б провести навчання зі створення та діяльності добровільних пожежних на Вінниччині.

Довідка: Добровільні пожежні дружини у Польщі – масова громадська організація, яка існує понад 100 років. Вона створена з метою оперативного реагування на локальні надзвичайні події (пожежа, паводок, ДТП тощо) та допомоги державним рятувальним службам. Склад дружини формують із жителів територіальної громади, де вона дислокується. Вони проходять відповідне навчання, забезпечуються обладнанням, утримуються за рахунок місцевого бюджету та внесків жителів.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 16:23 Переглядів: 2712

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація