Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина формуватиме добровільні пожежні дружини за польським зразком Роздрукувати

30 травня в рамках візиту вінницької делегації до Мазовецького воєводства її учасники на чолі з головою обласної Ради Сергієм Татусяком відвідали формування добровільних пожежних дружин в гмінах Луцинув і Камєнчик Вишковського повіту та Державну пожежну службу в м.Вишкові.
Вінничани ознайомилися з діяльністю пожежних, їхньою матеріальною базою, умовами праці. Керівники формувань розповіли про історію свого утворення, особливості роботи, співпраці з органами влади.

Сергій Татусяк зауважив, що такий формат рятувальних служб підходить вінницьким сільським територіальним громадам. Особливо тим, які віддалені від районних центрів, а своїх ні пожежних машин, ні спеціалістів не мають.
Наразі деякі села Вінниччини вже почали «приміряти» на себе польський досвід пожежних дружин. Це, наприклад, с.Баланівка Бершадського району, с.Ободівка Тростянецького, с.Комсомольське Козятинського району.

Голова обласної Ради та очільники гмін провели переговори щодо перспектив співпраці, в ході якої польські дружинники могли б провести навчання зі створення та діяльності добровільних пожежних на Вінниччині.

Довідка: Добровільні пожежні дружини у Польщі – масова громадська організація, яка існує понад 100 років. Вона створена з метою оперативного реагування на локальні надзвичайні події (пожежа, паводок, ДТП тощо) та допомоги державним рятувальним службам. Склад дружини формують із жителів територіальної громади, де вона дислокується. Вони проходять відповідне навчання, забезпечуються обладнанням, утримуються за рахунок місцевого бюджету та внесків жителів.

 

Повернутись Створено: 4 червня 2013 року, 16:23 Переглядів: 2343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація