Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина готова до проведення президентських виборів Роздрукувати

19 травня відбулася селекторна нарада керівництва Кабінету Міністрів України з керівниками обласних державних адміністрацій та правоохоронних органів щодо підготовки до проведення позачергових виборів Президента України.

Участь в роботі наради взяли: голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, голова обласної Ради Сергій Свитко, прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий, начальник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний.

В ході наради обговорено рівень організаційної готовності регіонів до проведення виборчої кампанії. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк поставив перед очільниками областей основні завдання для виконання: забезпечення чесних і прозорих виборів з метою обрання легітимного Президента України, рівних можливостей для кандидатів в президенти, чітка взаємодія із окружними виборчими комісіями, дотримання правопорядку у день виборів і в ніч підрахунку голосів, гарантування безпеки виборцям і членам дільничих виборчих комісій.  

Керівники силових відомств, міністри та очільники державних адміністрацій прозвітували перед Урядом про стан готовності регіонів до виборчої кампанії. Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник запевнив керівництво держави, що Вінниччина готова до виборів, вжито всіх можливих заходів для проведення виборів у штатному режимі, в межах чинного законодавства, в регіоні гарантована безпека і стабільність.

Повернутись Створено: 19 травня 2014 року, 17:40 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація