Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина готується до нового опалювального сезону Роздрукувати

7 серпня  2014 року в  залі засідань Немирівської  районної ради відбулась кущова нарада активу  Немирівського, Липовецького та Іллінецького районів з питань підготовки  до опалювального сезону.  Нараду  провели перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський та  перший заступник голови Вінницької обласної адміністрації Олександр В'юник.  Відкриваючи нараду, керівники області  наголосили, що  перед економікою Вінниччини стоїть нелегке завдання: на третину скоротити споживання блакитного палива та в найкоротші терміни завершити реконструкцію і переобладнання котелень на альтернативні види палива.

  В нараді взяли участь голови райдержадміністрацій, керівники відповідних управлінь та відділів адміністрацій, голови місцевих рад.  Очільники  районів прозвітували про хід підготовки до опалювального сезону. Представники активу  районів мали можливість порушити питання та проконсультуватись із наболілих проблем. 

Довідка: Немирівський  район  споживає 41,3  млн. метрів кубічних природного  газу. З  них бюджетні  установи та  організації  2 млн. або 4,8%, промисловість  7,6 млн.  або 18,4% , населення  30,9  або 74,8%.

16  червня 2014 року Газпром  повністю  обмежив  подачу  природного газу  до України. З  метою  підготовки бюджетних  установ  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період Уряд  запровадив  жорстку економію  природного  газу  через  застосування заходів  з енергозбереження.

     В першому  півріччі 2014 року  бюджетними  закладами району  виконано  заходів  з  енергозбереження  більш, ніж  на  200 тис.  грн., а саме: проведено  заміну  вікон  на  енергозбергозберігаючі в НВК №1 м. Немирів та ЦРЛ, замінено  котел  на  енергозберігаючий  в Ковалівській ЗОШ та котельне  обладнання в Новообіходівській,  Медвежанській ЗОШ. Немирівська ЦРЛ  та Центр ПМСД вже другий  рік  не  користується  природним  газом.  Роботи з підготовки опалювальних систем підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо – зимовий період продовжуються.

  І як підсумок: необхідно докласти всіх зусиль,  аби

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2014 року, 15:40 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація