Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина готується до нового опалювального сезону Роздрукувати

7 серпня  2014 року в  залі засідань Немирівської  районної ради відбулась кущова нарада активу  Немирівського, Липовецького та Іллінецького районів з питань підготовки  до опалювального сезону.  Нараду  провели перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський та  перший заступник голови Вінницької обласної адміністрації Олександр В'юник.  Відкриваючи нараду, керівники області  наголосили, що  перед економікою Вінниччини стоїть нелегке завдання: на третину скоротити споживання блакитного палива та в найкоротші терміни завершити реконструкцію і переобладнання котелень на альтернативні види палива.

  В нараді взяли участь голови райдержадміністрацій, керівники відповідних управлінь та відділів адміністрацій, голови місцевих рад.  Очільники  районів прозвітували про хід підготовки до опалювального сезону. Представники активу  районів мали можливість порушити питання та проконсультуватись із наболілих проблем. 

Довідка: Немирівський  район  споживає 41,3  млн. метрів кубічних природного  газу. З  них бюджетні  установи та  організації  2 млн. або 4,8%, промисловість  7,6 млн.  або 18,4% , населення  30,9  або 74,8%.

16  червня 2014 року Газпром  повністю  обмежив  подачу  природного газу  до України. З  метою  підготовки бюджетних  установ  до  роботи  в  осінньо-зимовий  період Уряд  запровадив  жорстку економію  природного  газу  через  застосування заходів  з енергозбереження.

     В першому  півріччі 2014 року  бюджетними  закладами району  виконано  заходів  з  енергозбереження  більш, ніж  на  200 тис.  грн., а саме: проведено  заміну  вікон  на  енергозбергозберігаючі в НВК №1 м. Немирів та ЦРЛ, замінено  котел  на  енергозберігаючий  в Ковалівській ЗОШ та котельне  обладнання в Новообіходівській,  Медвежанській ЗОШ. Немирівська ЦРЛ  та Центр ПМСД вже другий  рік  не  користується  природним  газом.  Роботи з підготовки опалювальних систем підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо – зимовий період продовжуються.

  І як підсумок: необхідно докласти всіх зусиль,  аби

 

Повернутись Створено: 8 серпня 2014 року, 15:40 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація