Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина і Бретань продовжують домовлятися про співпрацю Роздрукувати

14 листопада представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при Євросоюзі Олександр Мороз здійснив у Брюсселі зустріч з представниками творчих і ділових кіл французького регіону Бретань і Союзу бретонців Бельгії. Зустріч відбулася в рамках переговорного процесу регіонів Вінничина і Бретань щодо співпраці.
О.Мороз презентував співрозмовникам стратегію розвитку Єврорегіону «Дністер» на 2013-2016 роки, поінформував про економічний і туристичний потенціал регіону, напрями розвитку прикордонного та міжрегіонального співробітництва.
Бретанці висловили зацікавленість стратегією, оскільки Рада регіону Бретань також наразі займається розробкою аналогічного проекту – «Пакт майбутнього Бретані». Вони зазначили, що цей документ міститиме передумови, які можуть стати базою у розвитку двосторонніх відносин з Вінниччиною. Французька сторона уточнила, що це стосується сільськогосподарського сектора, харчової промисловості, туристично-рекреаційної та науково-інноваційної сфер.
У ході перемовин бретонці висловили сподівання щодо позитивного для України розвитку подій на саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада ц.р.

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2013 року, 20:05 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація