Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина і Ясський повіт Румунії зміцнюють співробітництво у галузі медицини Роздрукувати

В рамках двосторонньої угоди про співробітництво між Вінницькою областю і Ясським повітом (Румунія), Єврорегіонами «Дністер» та «Сірет-Прут-Ністру» делегація Вінницької області у складі заступників головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Моравської О.А. та Паламарчука Ю.П., а також лікаря-ендокринолога ВОДКЛ Біляєвої К.С., з 30 жовтня по 1 листопада  здійснили візит до міста Ясси.

У ході дружнього візиту спеціалісти Вінницької області взяли участь та виступили із доповідями на національному конгресі з педіатрії.

Крім того, під час візиту члени делегації  провели робочі зустрічі з керівництвом  Ясського повіту, а саме головою Ясської повітової Ради та головою Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Крістіаном Адомінцеєм, керівництвом Ясського медичного університету, де обговорили питання налагодження  співробітництва в науковій та медичній сферах.

Також  відбулася зустріч з керівництвом Ясської повітової педіатричної лікарні Св. Марії з питань налагодження конкретного співробітництва в галузі охороні здоров’я та обміну досвідом.

В ході зустрічей були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю у напрямку практичного обміну досвідом, підготовки кадрів, можливості покращення матеріально- технічної бази Вінницької обласної дитячої лікарні за рахунок благодійної допомоги Румунії та грантових коштів ЄС. Офіційні угоди будуть підписані після опрацювання сторонами юридичних питань.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2014 року, 17:36 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація