Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина і Ясський повіт Румунії зміцнюють співробітництво у галузі медицини Роздрукувати

В рамках двосторонньої угоди про співробітництво між Вінницькою областю і Ясським повітом (Румунія), Єврорегіонами «Дністер» та «Сірет-Прут-Ністру» делегація Вінницької області у складі заступників головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Моравської О.А. та Паламарчука Ю.П., а також лікаря-ендокринолога ВОДКЛ Біляєвої К.С., з 30 жовтня по 1 листопада  здійснили візит до міста Ясси.

У ході дружнього візиту спеціалісти Вінницької області взяли участь та виступили із доповідями на національному конгресі з педіатрії.

Крім того, під час візиту члени делегації  провели робочі зустрічі з керівництвом  Ясського повіту, а саме головою Ясської повітової Ради та головою Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Крістіаном Адомінцеєм, керівництвом Ясського медичного університету, де обговорили питання налагодження  співробітництва в науковій та медичній сферах.

Також  відбулася зустріч з керівництвом Ясської повітової педіатричної лікарні Св. Марії з питань налагодження конкретного співробітництва в галузі охороні здоров’я та обміну досвідом.

В ході зустрічей були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю у напрямку практичного обміну досвідом, підготовки кадрів, можливості покращення матеріально- технічної бази Вінницької обласної дитячої лікарні за рахунок благодійної допомоги Румунії та грантових коштів ЄС. Офіційні угоди будуть підписані після опрацювання сторонами юридичних питань.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2014 року, 17:36 Переглядів: 1114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація