Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина і Ясський повіт Румунії зміцнюють співробітництво у галузі медицини Роздрукувати

В рамках двосторонньої угоди про співробітництво між Вінницькою областю і Ясським повітом (Румунія), Єврорегіонами «Дністер» та «Сірет-Прут-Ністру» делегація Вінницької області у складі заступників головного лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні Моравської О.А. та Паламарчука Ю.П., а також лікаря-ендокринолога ВОДКЛ Біляєвої К.С., з 30 жовтня по 1 листопада  здійснили візит до міста Ясси.

У ході дружнього візиту спеціалісти Вінницької області взяли участь та виступили із доповідями на національному конгресі з педіатрії.

Крім того, під час візиту члени делегації  провели робочі зустрічі з керівництвом  Ясського повіту, а саме головою Ясської повітової Ради та головою Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» Крістіаном Адомінцеєм, керівництвом Ясського медичного університету, де обговорили питання налагодження  співробітництва в науковій та медичній сферах.

Також  відбулася зустріч з керівництвом Ясської повітової педіатричної лікарні Св. Марії з питань налагодження конкретного співробітництва в галузі охороні здоров’я та обміну досвідом.

В ході зустрічей були досягнуті домовленості про подальшу співпрацю у напрямку практичного обміну досвідом, підготовки кадрів, можливості покращення матеріально- технічної бази Вінницької обласної дитячої лікарні за рахунок благодійної допомоги Румунії та грантових коштів ЄС. Офіційні угоди будуть підписані після опрацювання сторонами юридичних питань.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2014 року, 17:36 Переглядів: 1167

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація