Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина має намір долучитися до Європейської програми «Горизонт-2020» Роздрукувати

У Брюсселі відбулася Конференція Асамблеї Європейських регіонів (АЄР), членом якої є і Вінницька область, на тему «Відповідь – інновації». Паралельно їй відбулася IV інформаційна сесія з питань фінансування регіональних інноваційних проектів.

Участь у заходах взяв Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС Олександр Мороз. Серед учасників – представники регіонів-членів АЄР, наукових і ділових кіл, а також Євросоюзу та Організації з економічного співробітництва та розвитку (OECР).

Експерти відзначили, що сучасна регіональна інноваційна політика повинна здійснюватися через розробку та реалізацію інноваційних програм і стратегій. Вона має передбачати стимулювання інновацій шляхом розміщення в технопарках або при вищих навчальних закладах бізнес-інкубаторів, створення регіональних інноваційних структур, регулювання інноваційного підприємництва шляхом надання суб'єктам господарювання податкових пільг, цільових субсидій і т.д.

Присутні представники Європейської Комісії відзначили, що важливим пріоритетним завданням регіональної політики, спрямованої на підвищення конкурентоспроможності регіонів, є розвиток їхнього науково-технологічного та інноваційного потенціалу. У цьому зв'язку, ЄС передбачає запустити в дію в 2014 р. Рамкову програму наукових досліджень та інновацій «Горизонт-2020» (бюджет 70 млрд. євро).

О.Мороз порушив перед учасниками конференції питання про перспективи участі Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області в проектах, які фінансуватимуться за вищезазначеною програмою. Європейські фахівці запропонували повернутися до обговорення цього питання після затвердження Програми «Горизонт-2020», яка знаходиться зараз на завершальній стадії узгодження.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 14:49 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація