Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина має намір долучитися до Європейської програми «Горизонт-2020» Роздрукувати

У Брюсселі відбулася Конференція Асамблеї Європейських регіонів (АЄР), членом якої є і Вінницька область, на тему «Відповідь – інновації». Паралельно їй відбулася IV інформаційна сесія з питань фінансування регіональних інноваційних проектів.

Участь у заходах взяв Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС Олександр Мороз. Серед учасників – представники регіонів-членів АЄР, наукових і ділових кіл, а також Євросоюзу та Організації з економічного співробітництва та розвитку (OECР).

Експерти відзначили, що сучасна регіональна інноваційна політика повинна здійснюватися через розробку та реалізацію інноваційних програм і стратегій. Вона має передбачати стимулювання інновацій шляхом розміщення в технопарках або при вищих навчальних закладах бізнес-інкубаторів, створення регіональних інноваційних структур, регулювання інноваційного підприємництва шляхом надання суб'єктам господарювання податкових пільг, цільових субсидій і т.д.

Присутні представники Європейської Комісії відзначили, що важливим пріоритетним завданням регіональної політики, спрямованої на підвищення конкурентоспроможності регіонів, є розвиток їхнього науково-технологічного та інноваційного потенціалу. У цьому зв'язку, ЄС передбачає запустити в дію в 2014 р. Рамкову програму наукових досліджень та інновацій «Горизонт-2020» (бюджет 70 млрд. євро).

О.Мороз порушив перед учасниками конференції питання про перспективи участі Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області в проектах, які фінансуватимуться за вищезазначеною програмою. Європейські фахівці запропонували повернутися до обговорення цього питання після затвердження Програми «Горизонт-2020», яка знаходиться зараз на завершальній стадії узгодження.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 14:49 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація