Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина має намір долучитися до Європейської програми «Горизонт-2020» Роздрукувати

У Брюсселі відбулася Конференція Асамблеї Європейських регіонів (АЄР), членом якої є і Вінницька область, на тему «Відповідь – інновації». Паралельно їй відбулася IV інформаційна сесія з питань фінансування регіональних інноваційних проектів.

Участь у заходах взяв Представник Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області при ЄС Олександр Мороз. Серед учасників – представники регіонів-членів АЄР, наукових і ділових кіл, а також Євросоюзу та Організації з економічного співробітництва та розвитку (OECР).

Експерти відзначили, що сучасна регіональна інноваційна політика повинна здійснюватися через розробку та реалізацію інноваційних програм і стратегій. Вона має передбачати стимулювання інновацій шляхом розміщення в технопарках або при вищих навчальних закладах бізнес-інкубаторів, створення регіональних інноваційних структур, регулювання інноваційного підприємництва шляхом надання суб'єктам господарювання податкових пільг, цільових субсидій і т.д.

Присутні представники Європейської Комісії відзначили, що важливим пріоритетним завданням регіональної політики, спрямованої на підвищення конкурентоспроможності регіонів, є розвиток їхнього науково-технологічного та інноваційного потенціалу. У цьому зв'язку, ЄС передбачає запустити в дію в 2014 р. Рамкову програму наукових досліджень та інновацій «Горизонт-2020» (бюджет 70 млрд. євро).

О.Мороз порушив перед учасниками конференції питання про перспективи участі Єврорегіону «Дністер» та Вінницької області в проектах, які фінансуватимуться за вищезазначеною програмою. Європейські фахівці запропонували повернутися до обговорення цього питання після затвердження Програми «Горизонт-2020», яка знаходиться зараз на завершальній стадії узгодження.

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 14:49 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація