Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина налагоджує контакти вже з другим регіоном Франції Роздрукувати

Протягом 4-6 жовтня на Вінниччині перебуватиме делегація з регіону Нормандія Франції. У складі делегації: мер міста Рюгль Мішель Десартр, мер міста Сент Антуан Жіль Алан, директор департаменту з міжнародного співробітництва мерії м.Рюгль Алан Абаді, експерт сфери туризму Марі-Франс Алан та президент Франко-Української Асоціації в Парижі, директор Української школи мистецтв при культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції Олена Місталь.

Мери зазначених міст також представляють Асоціацію 16-ти міст Нормандії, відтак метою їхнього візиту є налагодження, насамперед, адміністративних контактів на рівні територіальних громад, місцевих організацій і установ.

У реалізації цієї мети гостям допомагатиме обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина», який, власне, і організував візит французів на Вінниччину.

У перший день перебування в Україні делегація зустрілася з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Він наголосив, що даний візит європейців є дуже важливим для області, принаймні, з двох причин. По-перше, це прояв підтримки українського прагнення до Асоціації з ЄС, по-друге, це вираз того, що Україна цікава Франції.

С.Татусяк повідомив гостям, що Нормандія – це другий регіон Франції, з яким Вінниччина встановила дружні зв’язки.

– У регіоні Бретань ми маємо угоди на рівні «село-комуна», але ведемо активну роботу щодо підписання угоди про співпрацю на рівні «область-регіон», – поінформував голова.

Мер м.Сент Антуан Жіль Алан зауважив, що Вінниччина і Нормандія схожі між собою природним і господарським потенціалом – Нормандія також аграрний регіон. Тому, крім адміністративних, культурних і освітніх зв’язків, з яких гості планують почати співпрацю з вінничанами, у перспективі можливі економічні контакти.

– У наших із вами зв’язках також зацікавлений сенатор від регіону Нормандія. У сенаті він відповідає за міжнародні відносини та є президентом організації «Франція-Україна». Наступного разу він особисто приїде до Вінниці, – повідомив Жіль Алан.

Від імені делегації та керівництва Асоціації 16-ти міст мсьє Алан запросив вінничан до Нормандії, висловивши бажання бачити їх у себе в гостях ще цього року. На доказ привітності французи вручили Сергію Татусяку диплом Першої українсько-французької регіональної зустрічі від імені Президента Асоціації міст та медаль членства у місті Рюгль.

Протягом 4-6 жовтня делегація відвідає 11 територіальних громад Вінниччини: міста Вінниця, Хмільник, Жмеринка, Могилів-Подільський, Немирів, Тульчин, Ямпіль; селища Браїлів і Вендичани; села Лядово і Буша.

 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2013 року, 14:39 Переглядів: 1280

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація