Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина налагоджує контакти вже з другим регіоном Франції Роздрукувати

Протягом 4-6 жовтня на Вінниччині перебуватиме делегація з регіону Нормандія Франції. У складі делегації: мер міста Рюгль Мішель Десартр, мер міста Сент Антуан Жіль Алан, директор департаменту з міжнародного співробітництва мерії м.Рюгль Алан Абаді, експерт сфери туризму Марі-Франс Алан та президент Франко-Української Асоціації в Парижі, директор Української школи мистецтв при культурно-інформаційному центрі Посольства України у Франції Олена Місталь.

Мери зазначених міст також представляють Асоціацію 16-ти міст Нормандії, відтак метою їхнього візиту є налагодження, насамперед, адміністративних контактів на рівні територіальних громад, місцевих організацій і установ.

У реалізації цієї мети гостям допомагатиме обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина», який, власне, і організував візит французів на Вінниччину.

У перший день перебування в Україні делегація зустрілася з головою обласної Ради, головою Єврорегіону «Дністер» Сергієм Татусяком. Він наголосив, що даний візит європейців є дуже важливим для області, принаймні, з двох причин. По-перше, це прояв підтримки українського прагнення до Асоціації з ЄС, по-друге, це вираз того, що Україна цікава Франції.

С.Татусяк повідомив гостям, що Нормандія – це другий регіон Франції, з яким Вінниччина встановила дружні зв’язки.

– У регіоні Бретань ми маємо угоди на рівні «село-комуна», але ведемо активну роботу щодо підписання угоди про співпрацю на рівні «область-регіон», – поінформував голова.

Мер м.Сент Антуан Жіль Алан зауважив, що Вінниччина і Нормандія схожі між собою природним і господарським потенціалом – Нормандія також аграрний регіон. Тому, крім адміністративних, культурних і освітніх зв’язків, з яких гості планують почати співпрацю з вінничанами, у перспективі можливі економічні контакти.

– У наших із вами зв’язках також зацікавлений сенатор від регіону Нормандія. У сенаті він відповідає за міжнародні відносини та є президентом організації «Франція-Україна». Наступного разу він особисто приїде до Вінниці, – повідомив Жіль Алан.

Від імені делегації та керівництва Асоціації 16-ти міст мсьє Алан запросив вінничан до Нормандії, висловивши бажання бачити їх у себе в гостях ще цього року. На доказ привітності французи вручили Сергію Татусяку диплом Першої українсько-французької регіональної зустрічі від імені Президента Асоціації міст та медаль членства у місті Рюгль.

Протягом 4-6 жовтня делегація відвідає 11 територіальних громад Вінниччини: міста Вінниця, Хмільник, Жмеринка, Могилів-Подільський, Немирів, Тульчин, Ямпіль; селища Браїлів і Вендичани; села Лядово і Буша.

 

Повернутись Створено: 4 жовтня 2013 року, 14:39 Переглядів: 1254

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація