Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина налагоджує співпрацю із німецьким Фондом Ганса Зайделя Роздрукувати

20 листопада відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка і першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка з керівником представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергієм Загорним. Мета зустрічі – встановлення партнерських контактів і налагодження співробітництва в питанні сталого розвитку малих міст і підготовки управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування.

Участь у зустрічі також взяла директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна, яка тісно співпрацює із представництвом в Україні Фонду Ганса Зайделя. Під час зустрічі йшлося про можливості співпраці із Фондом в питанні реалізації Проекту “Сталого розвитку малих міст та селищ Вінницької області”. Проект спрямований на підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування районного рівня, розробку планів і проектів економічного розвитку, залучення інвестицій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив представника Фонду Ганса Зайделя Сергія Загорного в тому, що обласна Рада сприятиме у розвитку співробітництва з Фондом у задекларованих напрямах. Планується підписати між обласною Радою, облдержадміністрацією та Фондом протокол намірів про співробітництво в рамках проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні “Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування в Україні”. Цей крок дасть можливість більш системно працювати у напрямі реалізації різних просвітницьких програм, залучення інвестицій і здобуття європейських грантових проектів.

Крім того, очільник обласної Ради Сергій Свитко висловив бажання  працювати і в питанні розвитку співробітництва на рівні територіальних громад Вінниччини і Федеральної Республіки Німеччина, зокрема, із федеральною землею Баварія:

“В контексті розвитку відносин України із Європейським Союзом, одним із лідерів якого є Німеччина, налагодження відносин між адміністративно-територіальними одиницями України і Німеччини є пріоритетним завданням обласної влади. Я скерував листа на ім’я Прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера щодо підписання відповідної угоди про регіональне співробітництво між Вінниччиною та Баварією”, - підкреслив Сергій Свитко.

В свою чергу, керівник представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний наголосив, що готовий сприяти обласній владі Вінниччини в цьому питанні.

Довідка: Фонд Ганса Зайделя засновано у 1967 році. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера і Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 році. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур. Фонд організовує навчання для підвищення кваліфікації службовців усіх рівнів управління, зокрема, посадових осіб місцевого самоврядування. До заходів залучаються німецькі експерти і фахівці, здійснюється обмін досвідом, організовуються інформаційні поїздки до Німеччини.  

Повернутись Створено: 20 листопада 2014 року, 15:29 Переглядів: 1080

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація