Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Вінниччина налагоджує співпрацю із німецьким Фондом Ганса Зайделя Роздрукувати

20 листопада відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка і першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка з керівником представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергієм Загорним. Мета зустрічі – встановлення партнерських контактів і налагодження співробітництва в питанні сталого розвитку малих міст і підготовки управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування.

Участь у зустрічі також взяла директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна, яка тісно співпрацює із представництвом в Україні Фонду Ганса Зайделя. Під час зустрічі йшлося про можливості співпраці із Фондом в питанні реалізації Проекту “Сталого розвитку малих міст та селищ Вінницької області”. Проект спрямований на підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування районного рівня, розробку планів і проектів економічного розвитку, залучення інвестицій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив представника Фонду Ганса Зайделя Сергія Загорного в тому, що обласна Рада сприятиме у розвитку співробітництва з Фондом у задекларованих напрямах. Планується підписати між обласною Радою, облдержадміністрацією та Фондом протокол намірів про співробітництво в рамках проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні “Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування в Україні”. Цей крок дасть можливість більш системно працювати у напрямі реалізації різних просвітницьких програм, залучення інвестицій і здобуття європейських грантових проектів.

Крім того, очільник обласної Ради Сергій Свитко висловив бажання  працювати і в питанні розвитку співробітництва на рівні територіальних громад Вінниччини і Федеральної Республіки Німеччина, зокрема, із федеральною землею Баварія:

“В контексті розвитку відносин України із Європейським Союзом, одним із лідерів якого є Німеччина, налагодження відносин між адміністративно-територіальними одиницями України і Німеччини є пріоритетним завданням обласної влади. Я скерував листа на ім’я Прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера щодо підписання відповідної угоди про регіональне співробітництво між Вінниччиною та Баварією”, - підкреслив Сергій Свитко.

В свою чергу, керівник представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний наголосив, що готовий сприяти обласній владі Вінниччини в цьому питанні.

Довідка: Фонд Ганса Зайделя засновано у 1967 році. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера і Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 році. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур. Фонд організовує навчання для підвищення кваліфікації службовців усіх рівнів управління, зокрема, посадових осіб місцевого самоврядування. До заходів залучаються німецькі експерти і фахівці, здійснюється обмін досвідом, організовуються інформаційні поїздки до Німеччини.  

Повернутись Створено: 20 листопада 2014 року, 15:29 Переглядів: 1196

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація