Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина налагоджує співпрацю із німецьким Фондом Ганса Зайделя Роздрукувати

20 листопада відбулась зустріч голови обласної Ради Сергія Свитка і першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка з керівником представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергієм Загорним. Мета зустрічі – встановлення партнерських контактів і налагодження співробітництва в питанні сталого розвитку малих міст і підготовки управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування.

Участь у зустрічі також взяла директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна, яка тісно співпрацює із представництвом в Україні Фонду Ганса Зайделя. Під час зустрічі йшлося про можливості співпраці із Фондом в питанні реалізації Проекту “Сталого розвитку малих міст та селищ Вінницької області”. Проект спрямований на підготовку управлінських кадрів для органів місцевого самоврядування районного рівня, розробку планів і проектів економічного розвитку, залучення інвестицій.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив представника Фонду Ганса Зайделя Сергія Загорного в тому, що обласна Рада сприятиме у розвитку співробітництва з Фондом у задекларованих напрямах. Планується підписати між обласною Радою, облдержадміністрацією та Фондом протокол намірів про співробітництво в рамках проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні “Сприяння розвитку державного управління та місцевого самоврядування в Україні”. Цей крок дасть можливість більш системно працювати у напрямі реалізації різних просвітницьких програм, залучення інвестицій і здобуття європейських грантових проектів.

Крім того, очільник обласної Ради Сергій Свитко висловив бажання  працювати і в питанні розвитку співробітництва на рівні територіальних громад Вінниччини і Федеральної Республіки Німеччина, зокрема, із федеральною землею Баварія:

“В контексті розвитку відносин України із Європейським Союзом, одним із лідерів якого є Німеччина, налагодження відносин між адміністративно-територіальними одиницями України і Німеччини є пріоритетним завданням обласної влади. Я скерував листа на ім’я Прем’єр-міністра Баварії Хорста Зеехофера щодо підписання відповідної угоди про регіональне співробітництво між Вінниччиною та Баварією”, - підкреслив Сергій Свитко.

В свою чергу, керівник представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Сергій Загорний наголосив, що готовий сприяти обласній владі Вінниччини в цьому питанні.

Довідка: Фонд Ганса Зайделя засновано у 1967 році. Він є одним із найбільш впливових фондів у ФРН поруч із Фондами Аденауера і Еберта. Розпочав свою діяльність в Україні у 1992 році. Працює в таких напрямах: сприяння сфері державного і місцевого управління, реформування правоохоронних органів, підтримка суспільно-політичних структур. Фонд організовує навчання для підвищення кваліфікації службовців усіх рівнів управління, зокрема, посадових осіб місцевого самоврядування. До заходів залучаються німецькі експерти і фахівці, здійснюється обмін досвідом, організовуються інформаційні поїздки до Німеччини.  

Повернутись Створено: 20 листопада 2014 року, 15:29 Переглядів: 1164

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація