Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Вінниччина організовано приймає переселенців з Криму Роздрукувати

26 березня відбулась офіційна зустріч голови облдержадміністрації Анатолія Олійника та першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського з представниками Міжнародної організації з міграції та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Під час зустрічі обговорювались питання щодо готовності до прийому переселенців з Криму; налагодження координації дій та вирішення проблем у процесі прийому біженців на території області.

Як було зазначено в ході засідання, Вінниччина – третя область, після Львівської та Київської, де зупинилась найбільша кількість людей, переміщених з Криму.

Інформуючи про заходи, які вживаються обласною владою спільно з активістами для вирішення проблем переселенців, Анатолій Олійник відзначив, що першими в інформаційному просторі на проблеми кримських біженців відгукнулися представники громадськості, а через декілька днів офіційна влада здійснила певні кроки в цьому напрямі.

– Ми провели детальне обговорення усіх актуальних на той період питань, створили робочу групу на чолі із заступником голови облдержадміністрації і в рамках цієї групи відпрацювали формат зустрічі переселенців, перші з яких прибули вже 5 березня, – повідомив очільник Вінниччини.

Вже 13 березня робочу групу було розширено, і нині вона працює за участі представників профільних департаментів та управлінь області.

На сьогодні число кримчан, яких прийняла Вінниччина, становить 368 осіб, серед яких – 325 кримських татар.

В області функціонує пункт прийому переселенців, де працюють фахівці міграційної служби, медики, представники громадськості. Після першого спілкування з людьми, які прибувають на Вінниччину, їх розселяють до «Подільського Артеку», в центр «Поділля» та інші заклади. Окрім того, узагальнюється інформація і в розрізі районів області щодо установ, в яких можна розмістити біженців.

Під час зустрічі з представниками Міжнародної організації з міграції та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, керівники області обговорили низку проблемних питань, які потрібно вирішувати на державному рівні. Зокрема, щодо прийому та розміщення переселенців, їх реєстрації та надання відповідного статусу задля остаточного вирішення питань забезпечення житлом, продуктами харчування, виплати соціальної допомоги.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 14:31 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація