12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

В область призначили нового керівника управління Міндоходів Роздрукувати

Наказом Міністра доходів і зборів України від 27.11.2013 року №3645-О начальником Головного управління Міндоходів у Вінницькій області призначено Федика Геннадія Петровича.

Офіційне представлення нового керівника відомства відбулося 29 листопада за участі першого заступника Міністра доходів і зборів України Степана Дериволкова, голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та народного депутата України Миколи Джиги.

Вітаючи новопризначеного очільника управління, перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков зазначив, що від ефективності роботи відомства залежить покращення економічної ситуації в державі та наголосив на основних завданнях, що стоять сьогодні перед Міністерством.

– Пріоритетами нашого Міністерства залишаються баланс між забезпеченням наповнення бюджету і поліпшенням адміністрування податків і митних платежів, забезпечення сервісного підходу до кожного платника податків, створення умов для підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, – сказав Степан Дериволков.

Він наголосив, що пошук резервів податків і зборів повинен відбуватися виключно шляхом детінізації економіки, і будь-який тиск на платників податків, бізнесові структури – неприпустимий.

Сергій Татусяк зауважив, що в області склалася конструктивна співпраця управління Міндоходів і обласної влади, що дає позитивні результати в процесі формування обласного бюджету. Голова висловив сподівання, що таке ж порозуміння управління на чолі з новим керівником знайде і з суб’єктами підприємницької діяльності, малим бізнесом та платниками податків загалом.

 

 

Повернутись Створено: 29 листопада 2013 року, 16:53 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація