2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

В область призначили нового керівника управління Міндоходів Роздрукувати

Наказом Міністра доходів і зборів України від 27.11.2013 року №3645-О начальником Головного управління Міндоходів у Вінницькій області призначено Федика Геннадія Петровича.

Офіційне представлення нового керівника відомства відбулося 29 листопада за участі першого заступника Міністра доходів і зборів України Степана Дериволкова, голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та народного депутата України Миколи Джиги.

Вітаючи новопризначеного очільника управління, перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков зазначив, що від ефективності роботи відомства залежить покращення економічної ситуації в державі та наголосив на основних завданнях, що стоять сьогодні перед Міністерством.

– Пріоритетами нашого Міністерства залишаються баланс між забезпеченням наповнення бюджету і поліпшенням адміністрування податків і митних платежів, забезпечення сервісного підходу до кожного платника податків, створення умов для підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, – сказав Степан Дериволков.

Він наголосив, що пошук резервів податків і зборів повинен відбуватися виключно шляхом детінізації економіки, і будь-який тиск на платників податків, бізнесові структури – неприпустимий.

Сергій Татусяк зауважив, що в області склалася конструктивна співпраця управління Міндоходів і обласної влади, що дає позитивні результати в процесі формування обласного бюджету. Голова висловив сподівання, що таке ж порозуміння управління на чолі з новим керівником знайде і з суб’єктами підприємницької діяльності, малим бізнесом та платниками податків загалом.

 

 

Повернутись Створено: 29 листопада 2013 року, 16:53 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація