Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

В область призначили нового керівника управління Міндоходів Роздрукувати

Наказом Міністра доходів і зборів України від 27.11.2013 року №3645-О начальником Головного управління Міндоходів у Вінницькій області призначено Федика Геннадія Петровича.

Офіційне представлення нового керівника відомства відбулося 29 листопада за участі першого заступника Міністра доходів і зборів України Степана Дериволкова, голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, Вінницького міського голови Володимира Гройсмана та народного депутата України Миколи Джиги.

Вітаючи новопризначеного очільника управління, перший заступник Міністра доходів і зборів України Степан Дериволков зазначив, що від ефективності роботи відомства залежить покращення економічної ситуації в державі та наголосив на основних завданнях, що стоять сьогодні перед Міністерством.

– Пріоритетами нашого Міністерства залишаються баланс між забезпеченням наповнення бюджету і поліпшенням адміністрування податків і митних платежів, забезпечення сервісного підходу до кожного платника податків, створення умов для підвищення інвестиційної привабливості нашої держави, – сказав Степан Дериволков.

Він наголосив, що пошук резервів податків і зборів повинен відбуватися виключно шляхом детінізації економіки, і будь-який тиск на платників податків, бізнесові структури – неприпустимий.

Сергій Татусяк зауважив, що в області склалася конструктивна співпраця управління Міндоходів і обласної влади, що дає позитивні результати в процесі формування обласного бюджету. Голова висловив сподівання, що таке ж порозуміння управління на чолі з новим керівником знайде і з суб’єктами підприємницької діяльності, малим бізнесом та платниками податків загалом.

 

 

Повернутись Створено: 29 листопада 2013 року, 16:53 Переглядів: 693

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація