Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина поглиблюватиме співробітництво із Гомельською областю Республіки Білорусь Роздрукувати

8 червня відбулась офіційна зустріч керівників обласної влади з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь, в рамках якої було обговорено різні аспекти поглиблення співпраці між Вінницькою і Гомельською областями. Це перший такий візит делегації з Гомеля на Вінниччину.

Участь у зустрічі взяли: голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та інші посадовці обласної влади. Білоруську сторону представляли: голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко, заступник голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслав Пірштук, радник Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерій Гурін,  генеральний директор ОАО “Гомельський лікеро-горілчаний завод “Радамир” Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО “Мілкавіта” Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО “Рогачівський молочно-консервний комбінат” Іван Колупахо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав білоруську делегацію із візитом на вінницьку землю, подякував Президенту Республіки Білорусь та білоруському народу за підтримку України, зокрема за допомогу у політичному врегулюванні кризи на Донбасі.

- Хочу підкреслити, що співробітництво із Гомельською областю Республіки Білорусь є надзвичайно важливим для Вінниччини, адже нас цікавлять спільні проекти з розвитку сільських територій, сільського господарства, тваринництва, вирощування і переробки сільськогосподарської продукції. Обласна Рада і облдержадміністрація розглядають питання про проведення Днів Республіки Білорусь у місті Вінниці в серпні цього року. Ми плануємо запросити представників усіх регіонів Республіки Білорусь, у яких із Вінниччиною підписані договори про співробітництво: з Гомельською, Гродненською, Вітебською і Мінською областями, а також за участі представників Посольства Республіки Білорусь в Україні. Ваш візит – це ще один крок до зміцнення дружби і співробітництва між двома братніми народами: українським і білоруським, - наголосив Сергій Свитко.

Голова Гомельської обласної Ради депутатів Олег Борисенко подякував за запрошення, відмітив потенціал області і міста, сказав про зацікавленість білоруської сторони у співпраці з областю не тільки в галузі економіки, а й освіти, науки та культури. Заступник голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслав Пірштук розповів про економічний потенціал Гомельської області, умови для розвитку виробництва та ведення бізнесу в Республіці Білорусь, детальніше зупинився на питаннях можливого співробітництва у конкретних напрямах, зокрема, закликав розглянути можливість розробки спільних проектів у галузі сільського господарства.

У свою чергу голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій охарактеризував соціально-економічний стан області, підкреслив зацікавленість обласної влади у залученні новий інвестицій в українську економіку. В ході зустрічі йшлося про обмін досвідом, співпрацю областей на рівні закладів освіти і культури, підприємств, бізнесу, тощо. Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко попросив владу Гомельщини сприяти в питанні практичної реалізації угоди про співпрацю, яка існує між Вінницьким державним педагогічним університетом ім. М.М. Коцюбинського і Гомельським державним університетом ім. Ф. Скорини.  

Наприкінці зустрічі очільник обласної Ради Сергій Свитко запросив керівників Гомельської області відвідати Вінниччину на День Незалежності України і запропонував підписати план реалізації угоди між Вінницькою і Гомельською областями на 2015-2016 роки.

Нагадаємо, що 30 жовтня 2014 року Вінницька і Гомельська (Республіка Білорусь) області підписали угоду про співпрацю. Підписання відбулося в Гомелі під час візиту офіційної делегації Вінницької області на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком до Республіки Білорусь.

На завершення зустрічі між керівниками областей відбувся традиційний обмін цінними подарунками. 

Детальніше у відеосюжеті:

Повернутись Створено: 8 червня 2015 року, 17:17 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація