9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина попрощалась з Героєм Роздрукувати

Сьогодні у вінницькому Будинку офіцерів родина, військові побратими, керівництво області та міста, громада Вінниччини попрощалися з Дмитром Фірсовим.

6 березня командир взводу механізованого батальйону, лейтенант Дмитро Борисович Фірсов (позивний – «Фірс») загинув поблизу населеного пункту Кримське, що на Луганщині. Виконуючи бойове завдання, військовий отримав мінно-вибухову травму, несумісну з життям.

Народився Дмитро 5 січня 1980 року. Був призваний Новомосковським РВЕ Дніпропетровської області. До війни він разом із родиною проживав у Донецьку, а від початку російської агресії на Донбасі взяв до рук зброю та пішов обороняти рідну землю. Спочатку був добровольцем у батальйоні «Донбас», а за кілька місяців перейшов до 93-ї бригади.

Дмитро Фірсов разом із побратимами евакуйовував бійців з «Іловайського котла», утримував позиції Донецького аеропорту, брав висоту 93 – 17 – насип біля злітної смуги ДАПу, звідки вдалося вибити ворога. Нині злітна смуга контролюється українськими військами з цієї висоти.

Він також брав участь у боях в Невельському на Донеччині, тримав оборону в районі Новотроїцького, Новоселівки Другої та на Бахмутській трасі, де і загинув.

Дмитро був учасником міжнародних навчань ORBITAL і Combined Resolve.

- Я навіть не уявляю, чи можна взагалі замінити таку людину. Це був мотивований офіцер, патріот, що воював з перших років війни, навчений керувати людьми і технікою, - зазначив командир бригади полковник Дмитро Брижинський.

У загиблого залишилися дружина та син.

Сьогодні, 9 березня, Героя поховали на Алеї слави Вінницького міського кладовища.

Вічна пам’ять та слава захиснику України!

 

Повернутись Створено: 9 березня 2020 року, 20:18 Переглядів: 443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація