Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина посідає четверте місце серед областей України із розкриття злочинів Роздрукувати

4 жовтня відбулася відкрита зустріч депутатів обласної Ради із заступником начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергієм Сокираном та із заступником начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, начальником чергової служби Віталієм Ященком.

Засідання пройшло під головуванням голови обласної Ради Анатолія Олійника, за участі заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Інни Кухарчук, керуючого справами обласної Ради Тетяни Яременко, працівників виконавчого апарату обласної Ради та громадських активістів.

– Сьогодні відбувається відкрита зустріч керівництва Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області, відповідно до статті 88 Закону України «Про національну поліцію», з метою налагодження співпраці між керівниками територіальних органів поліції, представниками органів місцевого самоврядування і населення, – повідомив Анатолій Олійник. – Такі зустрічі проходять згідно з графіком і потрібні для того, аби громадськість була поінформована про стан правопорядку в нашій області, а також, щоб обговорити діяльність поліції, визначити поточні завдання і найефективніші способи їхнього вирішення .

– За дев’ять місяців поточного року серед областей України із розкриття злочинів ми посідаємо четверте місце, що складає 44%, – поінформував Сергій Сокиран. – Проте, за цей період, в порівнянні з минулим роком, зросла кількість важких злочинів – їх на сім більше. Всі вбивства розкриті, а злочинці, окрім одного, затримані.

Також Сергій Володимирович наголосив, що цьогоріч зменшилась кількість резонансних розбійних нападів (50 проти 79 у 2017 році).

– Особливе занепокоєння у працівників поліції та громадськості викликають рейдерські захоплення земель та підприємств. Але жодне з них не залишилося поза увагою слідства. Для прикладу, лише після подій, які відбулись у с. Метанівці Теплицького району, затримано 45 осіб, а справи передано до суду, – зазначив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, начальник чергової служби Віталій Ященко у своєму виступі зазначив, що за дев’ять місяців поточного року з 819 протоколів складено у сфері ПДР та 699 за порушення законодавства у сфері публічної безпеки. Також винесено 22 818 постанов за порушення ПДР та 6 546 за порушення публічної безпеки. Всього винесено 29 364 постанови на суму 7 млн 796 тисячі 254 грн, з них сплачено добровільно штрафів на суму 5 млн 244 тисячі 232 грн. За 9 місяців патрульними складено 2441 адміністративний матеріал за керування ТЗ у стані сп’яніння.

Окрім того, інспекторами патрульної поліції винесено 41 постанову за зупинку та стоянку ТЗ на місцях для інвалідів на загальну суму 43тис. 180 грн.

Ще одним важливим аспектом в роботі патрульних є затримання осіб, які підозрюються у вчинені злочинів. Так, за дев’ять місяців 2018 року вінницькі патрульні розкрили 867 злочинів, серед яких розбої – 4; грабежі – 20; крадіжки – 55; тілесні ушкодження – 79; незаконне поводження зі зброєю – 54; наркозлочини – 399; підробка документів – 136; знищення або підробка вузлів агрегатів – 49.

– Ці та інші причини зумовили сумну статистику ДТП на дорогах нашої держави. Зокрема, на території обслуговування УПП у Вінницькій області зафіксовано 1 034 ДТП, з них 911 – матеріальні (88%) та 123 – з постраждалими (12%), в яких загинуло 15 осіб та травмовано 176, – зазначив Віталій Ященко.

Він поінформував, що за час проведення операції «Перевізник» вінницькими патрульними оглянуто 2 168 ТЗ, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів; виявлено 82 технічно несправних ТЗ, які використовуються для перевезення пасажирів, у тому числі, 17 переобладнані з порушенням відповідних правил, норм і стандартів; виявлено 593 порушень законодавства, допущених водіями транспортних засобів, які задіяні для перевезення пасажирів, з них – 2 керування автобусами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів; 15 керувань без необхідних документів; 18 керувань ТЗ, що використовуються для перевезення пасажирів, які не пройшли ОТК; 169 перевезень пасажирів понад встановлену кількість та інші. Відповідно до зазначених порушень, вжито 24 заходи до посадових осіб. Видано 14 вимог посадовим особам щодо усунення недоліків.

Після інформації керівників Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області депутати та громадські активісти мали можливість поставити низку важливих запитань, які їх хвилювали. Зокрема, порушували питання про побиття депутатів, про законність дій патрульних, про накладення арешту на майно фермерів, про акцію протесту громад с. Людавка та інших сіл Жмеринського району.

В свою чергу, керівники запевнили, що жодне із озвучених питань не залишиться поза увагою, всі вони будуть оформлені як запити, будуть вивчені відповідними підрозділами, а під час наступної зустрічі про результати їхнього розгляду поінформують доповідачі.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2018 року, 16:29 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація