Таке повідомлення було оприлюднене 28 квітня під час презентації Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України – 2014, що проходила у приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України. У зібранні взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. В ході презентації були озвучені результати дослідження інвестиційної привабливості регіонів України, що проводилось Київським міжнародним інститутом соціології у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Держінвестпроекту України.
Відповідно до цих результатів, Вінниччина посіла 4 місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України після Львівської, Івано-Франківської та Одеської областей.
Обсяг внесених з початку інвестування в економіку Вінниччини прямих іноземних інвестицій на 31.12.2013 р. становив 278,7 млн. дол. США, що на 12,3% більше обсягів інвестицій на початок 2013 року.
Загалом, до Вінницької області надійшли інвестиції з 50 країн світу. Найбільш вагомі вкладення здійснені партнерами з Кіпру, Австрії, Франції, Німеччини, Польщі. На ці п’ять країн припадає 73,7% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій.
.jpg)
.jpg)