5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина посіла 4 місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України Роздрукувати

Таке повідомлення було оприлюднене 28 квітня під час презентації Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України – 2014, що проходила у  приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України. У зібранні взяв участь перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. В ході презентації були озвучені результати дослідження інвестиційної привабливості регіонів України, що проводилось Київським міжнародним інститутом соціології у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій на замовлення Держінвестпроекту України.

Відповідно до цих результатів, Вінниччина посіла 4 місце у Рейтингу інвестиційної привабливості регіонів України після Львівської, Івано-Франківської та Одеської областей.

Обсяг внесених з початку інвестування в економіку Вінниччини прямих іноземних інвестицій на 31.12.2013 р. становив 278,7 млн. дол. США, що на 12,3% більше обсягів інвестицій на початок 2013 року.

Загалом, до Вінницької області надійшли інвестиції з 50 країн світу. Найбільш вагомі вкладення здійснені партнерами з Кіпру, Австрії, Франції, Німеччини, Польщі. На ці п’ять країн припадає 73,7% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій.

Повернутись Створено: 29 квітня 2014 року, 11:09 Переглядів: 2274

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація