13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина презентувала свої напрацювання у швейцарсько-українському проекті DESPRO Роздрукувати

         2 липня в м. Києві перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський презентував напрацювання Вінниччини у швейцарсько-українському проекті DESPRO. У презентації третьої фази цього проекту взяли участь директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані, керівник DESPRO в Україні Оксана Гарнець, директор Департаменту регіонального розвитку та проектного управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Надія Бондарчук, керівництво обласних адміністрацій та обласних рад, представники громадських організацій.

Як зазначив Ігор Кревський у своєму виступі перед учасниками презентації, завдяки проекту DESPRO на Вінниччині протягом 2007-2009 років у сільських територіальних громадах було прокладено 47,2 км водогону із супутньою технічною оснащеністю, забезпечено водою понад 2000 жителів.

В рамках проекту DESPRO в 2012 році у Вінницькій області було реалізовано 6 проектів по водопостачанню. Проекти були реалізовані у територіальних громадах: с. Дмитрашківка (Піщанський район), с. Дзюньків (Погребищенський район), с. Селище і с. Лани (Тиврівський район), с. Високе (Томашпільський район), с. Крижанівка (Хмільницький район).

Частка співфінансування DESPRO по кожному проекту становила 240 тис.грн., що в сумі склало 1440 тис.грн.

За період 2012-2013 років в області було підготовлено та подано до участі у різноманітних конкурсах 670 проектів, із них 515 – на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, 75 – на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, близько 80 проектів на інші конкурси.

– Хочу відмітити, що за період співпраці з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO ми не отримали від керівництва проектом жодного зауваження. Із 315 проектів, поданих на обласний конкурс розвитку територіальних громад, з питань водопостачання подано 54 на загальну суму 17,2 млн. грн. Крім того, на презентації заходу «Подільський ярмарок проектів» було висвітлено 105 проектних пропозицій, які представляють територіальні громади усієї області. З питань водозабезпечення та утилізації твердих побутових відходів – 7 проектів на суму 6,2 млн. грн. Проте, дефіцит фінансування усіх цих проектів складає 22 млн. грн. Це уже завершені проекти, в підготовці яких брали участь як місцеві ради так і громадські організації. І це готова площадка для співпраці з DESPRO у третій фазі, – наголосив Ігор Кревський.

Також перший заступник голови обласної Ради подякував організаторам заходу за можливість поділитися досвідом співпраці з проектом DESPRO та запозичити кращі практики такої роботи у колег з інших областей.

– Сподіваємось на подальше плідне співробітництво в рамках третьої фази проекту, адже існуючі соціальні проблеми на місцях змушують органи місцевого самоврядування та виконавчої влади до пошуку додаткових інструментів та ресурсів щодо їх вирішення, – зазначив І. Кревський.

Повернутись Створено: 3 липня 2013 року, 12:52 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація