Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина презентувала свої напрацювання у швейцарсько-українському проекті DESPRO Роздрукувати

         2 липня в м. Києві перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський презентував напрацювання Вінниччини у швейцарсько-українському проекті DESPRO. У презентації третьої фази цього проекту взяли участь директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані, керівник DESPRO в Україні Оксана Гарнець, директор Департаменту регіонального розвитку та проектного управління Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Надія Бондарчук, керівництво обласних адміністрацій та обласних рад, представники громадських організацій.

Як зазначив Ігор Кревський у своєму виступі перед учасниками презентації, завдяки проекту DESPRO на Вінниччині протягом 2007-2009 років у сільських територіальних громадах було прокладено 47,2 км водогону із супутньою технічною оснащеністю, забезпечено водою понад 2000 жителів.

В рамках проекту DESPRO в 2012 році у Вінницькій області було реалізовано 6 проектів по водопостачанню. Проекти були реалізовані у територіальних громадах: с. Дмитрашківка (Піщанський район), с. Дзюньків (Погребищенський район), с. Селище і с. Лани (Тиврівський район), с. Високе (Томашпільський район), с. Крижанівка (Хмільницький район).

Частка співфінансування DESPRO по кожному проекту становила 240 тис.грн., що в сумі склало 1440 тис.грн.

За період 2012-2013 років в області було підготовлено та подано до участі у різноманітних конкурсах 670 проектів, із них 515 – на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, 75 – на Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, близько 80 проектів на інші конкурси.

– Хочу відмітити, що за період співпраці з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO ми не отримали від керівництва проектом жодного зауваження. Із 315 проектів, поданих на обласний конкурс розвитку територіальних громад, з питань водопостачання подано 54 на загальну суму 17,2 млн. грн. Крім того, на презентації заходу «Подільський ярмарок проектів» було висвітлено 105 проектних пропозицій, які представляють територіальні громади усієї області. З питань водозабезпечення та утилізації твердих побутових відходів – 7 проектів на суму 6,2 млн. грн. Проте, дефіцит фінансування усіх цих проектів складає 22 млн. грн. Це уже завершені проекти, в підготовці яких брали участь як місцеві ради так і громадські організації. І це готова площадка для співпраці з DESPRO у третій фазі, – наголосив Ігор Кревський.

Також перший заступник голови обласної Ради подякував організаторам заходу за можливість поділитися досвідом співпраці з проектом DESPRO та запозичити кращі практики такої роботи у колег з інших областей.

– Сподіваємось на подальше плідне співробітництво в рамках третьої фази проекту, адже існуючі соціальні проблеми на місцях змушують органи місцевого самоврядування та виконавчої влади до пошуку додаткових інструментів та ресурсів щодо їх вирішення, – зазначив І. Кревський.

Повернутись Створено: 3 липня 2013 року, 12:52 Переглядів: 918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація