Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко разом з головою спілки жінок України Леокадією Герасименко взяла участь у засіданні Ради Громадської організації «Вінницька обласна Рада жінок України».

Під час зустрічі обговорили питання створення відокремлених підрозділів організації. Враховуючи те, що саме у ці дні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» особливу увагу приділили питанням протидії насилля у Вінницькій області та в Україні загалом.

Окрім того, заслухали звіти про виконану роботу голови Громадської організації та Президії за рік і результати ревізії фінансово-господарської діяльності.

– Вінницька обласна Рада жінок України активно працює в напрямі надання допомоги Збройним Силам України, волонтерської допомоги учасникам АТО, переселенцям із східних областей України та Криму. Говорячи про Вінниччину, можна зазначити, що в області проводиться велика робота з патріотичного виховання та приділяється увага реалізації статутних завдань, – прокоментувала Людмила Станіславенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Члени організації працюють над розвитком жіночого руху на Вінниччині в реалізації гендерної політики, збереження миру, державної цілісності й суверенітету України. Захід для мене завершився приємним сюрпризом – відзнакою за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток громадського суспільства та сприяння у проведенні у Вінниці та Києві соціальних акцій до Міжнародного дня миру.

Нещодавно у Вінниці в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» обговорили проблему насилля в родині. В рамках акції «Ніхто не залишиться поза увагою: ліквідація насильства проти жінок та дівчат» знакові будівлі в різних регіонах країни підсвітили помаранчевим світлом. Подібний флеш-моб мав на меті привернути увагу містян до проблеми, а помаранчевий колір символізував світле майбутнє без насилля. У Вінниці організатори заходу таким чином підсвітили будівлю обдлержадміністрації. Під час зустрічі підняли питання про створення та функціонування в області спеціального Центру допомоги людям, які страждають від насилля в родині.

Згідно статистичних даних – кількість людей, які страждають від даної проблеми, зросла. За 9 місяців нинішнього року на Вінниччині було зафіксовано 6385 випадків.

Повернутись Створено: 29 листопада 2017 року, 09:59 Переглядів: 527

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація