Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко разом з головою спілки жінок України Леокадією Герасименко взяла участь у засіданні Ради Громадської організації «Вінницька обласна Рада жінок України».

Під час зустрічі обговорили питання створення відокремлених підрозділів організації. Враховуючи те, що саме у ці дні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» особливу увагу приділили питанням протидії насилля у Вінницькій області та в Україні загалом.

Окрім того, заслухали звіти про виконану роботу голови Громадської організації та Президії за рік і результати ревізії фінансово-господарської діяльності.

– Вінницька обласна Рада жінок України активно працює в напрямі надання допомоги Збройним Силам України, волонтерської допомоги учасникам АТО, переселенцям із східних областей України та Криму. Говорячи про Вінниччину, можна зазначити, що в області проводиться велика робота з патріотичного виховання та приділяється увага реалізації статутних завдань, – прокоментувала Людмила Станіславенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Члени організації працюють над розвитком жіночого руху на Вінниччині в реалізації гендерної політики, збереження миру, державної цілісності й суверенітету України. Захід для мене завершився приємним сюрпризом – відзнакою за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток громадського суспільства та сприяння у проведенні у Вінниці та Києві соціальних акцій до Міжнародного дня миру.

Нещодавно у Вінниці в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» обговорили проблему насилля в родині. В рамках акції «Ніхто не залишиться поза увагою: ліквідація насильства проти жінок та дівчат» знакові будівлі в різних регіонах країни підсвітили помаранчевим світлом. Подібний флеш-моб мав на меті привернути увагу містян до проблеми, а помаранчевий колір символізував світле майбутнє без насилля. У Вінниці організатори заходу таким чином підсвітили будівлю обдлержадміністрації. Під час зустрічі підняли питання про створення та функціонування в області спеціального Центру допомоги людям, які страждають від насилля в родині.

Згідно статистичних даних – кількість людей, які страждають від даної проблеми, зросла. За 9 місяців нинішнього року на Вінниччині було зафіксовано 6385 випадків.

Повернутись Створено: 29 листопада 2017 року, 09:59 Переглядів: 563

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація