Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина приєдналась до Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко разом з головою спілки жінок України Леокадією Герасименко взяла участь у засіданні Ради Громадської організації «Вінницька обласна Рада жінок України».

Під час зустрічі обговорили питання створення відокремлених підрозділів організації. Враховуючи те, що саме у ці дні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» особливу увагу приділили питанням протидії насилля у Вінницькій області та в Україні загалом.

Окрім того, заслухали звіти про виконану роботу голови Громадської організації та Президії за рік і результати ревізії фінансово-господарської діяльності.

– Вінницька обласна Рада жінок України активно працює в напрямі надання допомоги Збройним Силам України, волонтерської допомоги учасникам АТО, переселенцям із східних областей України та Криму. Говорячи про Вінниччину, можна зазначити, що в області проводиться велика робота з патріотичного виховання та приділяється увага реалізації статутних завдань, – прокоментувала Людмила Станіславенко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Члени організації працюють над розвитком жіночого руху на Вінниччині в реалізації гендерної політики, збереження миру, державної цілісності й суверенітету України. Захід для мене завершився приємним сюрпризом – відзнакою за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток громадського суспільства та сприяння у проведенні у Вінниці та Києві соціальних акцій до Міжнародного дня миру.

Нещодавно у Вінниці в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» обговорили проблему насилля в родині. В рамках акції «Ніхто не залишиться поза увагою: ліквідація насильства проти жінок та дівчат» знакові будівлі в різних регіонах країни підсвітили помаранчевим світлом. Подібний флеш-моб мав на меті привернути увагу містян до проблеми, а помаранчевий колір символізував світле майбутнє без насилля. У Вінниці організатори заходу таким чином підсвітили будівлю обдлержадміністрації. Під час зустрічі підняли питання про створення та функціонування в області спеціального Центру допомоги людям, які страждають від насилля в родині.

Згідно статистичних даних – кількість людей, які страждають від даної проблеми, зросла. За 9 місяців нинішнього року на Вінниччині було зафіксовано 6385 випадків.

Повернутись Створено: 29 листопада 2017 року, 09:59 Переглядів: 493

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація