Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина продовжує активну співпрацю з Румунією Роздрукувати

У рамках договору про співпрацю між Вінниччиною  та Ясським повітом Румунії, а також відповідно до запрошення президента Ясської повітової ради Крістіана Адомніцея з 6 по 9 квітня поточного року делегація Вінницької області на чолі із заступником керівника виконавчого апарату – керуючим справами обласної Ради Степаном Нешиком перебувала з офіційним візитом в Ясському повіті, Румунія.

До складу делегації також увійшли заступник керуючого справами, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко, заступник директора департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації Наталя Остапенко, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, директор Стрижавського дитячого будинку-інтернату Василь Ліцький та заступник директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов.

Метою візиту було поглиблення співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії у різних галузях, зокрема обмін досвідом в сфері соціального забезпечення громадян. Делегація Вінницької області мала змогу відвідати ряд закладів соціальної сфери в Ясському повіті,  а саме в містах Вершені, Пашкань та Хирлау.

В рамках  візиту сторони обговорили  спільні дії в сфері соціального захисту  та можливості пошуку фінансових ресурсів з Європейського Союзу для вирішення проблемних питань у цій сфері. Крім того, в ході зустрічей була досягнута домовленість щодо співпраці між смт. Стрижавка Вінницької області та комуною Мірословешти Ясського повіту, а також між Стрижавським дитячим будинком-інтернатом та аналогічним центром соціального захисту с. Вершені комуни Мірословешти.

Під час зустрічі із Президентом Ясської повітової ради Крістіаном Адомніцеєм представники Вінниччини обговорили подальші напрямки співпраці. Зокрема, Крістіан Адомніцей зазначив, що Ясський повіт всебічно підтримує Вінницьку область у складний для України час та готовий продовжувати співробітництво у будь-якому форматі. Крім того, сторони обговорили проведення у другій половині червня поточного року у Вінницькій області семінару секретарів повітових і районних рад Румунії та Вінницької області.

- Візит делегації Вінницької області до Ясського повіту вкотре підтверджує готовність наших румунських партнерів до подальшої співпраці та реалізації спільних проектів, - зауважив голова делегації Степан Нешик. 

Повернутись Створено: 14 квітня 2015 року, 15:17 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація