Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина продовжує активну співпрацю з Румунією Роздрукувати

У рамках договору про співпрацю між Вінниччиною  та Ясським повітом Румунії, а також відповідно до запрошення президента Ясської повітової ради Крістіана Адомніцея з 6 по 9 квітня поточного року делегація Вінницької області на чолі із заступником керівника виконавчого апарату – керуючим справами обласної Ради Степаном Нешиком перебувала з офіційним візитом в Ясському повіті, Румунія.

До складу делегації також увійшли заступник керуючого справами, начальник відділу зовнішніх зв’язків та промоції Володимир Мережко, заступник директора департаменту соціальної політики Вінницької облдержадміністрації Наталя Остапенко, директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, директор Стрижавського дитячого будинку-інтернату Василь Ліцький та заступник директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов.

Метою візиту було поглиблення співробітництва між Вінницькою областю та Ясським повітом Румунії у різних галузях, зокрема обмін досвідом в сфері соціального забезпечення громадян. Делегація Вінницької області мала змогу відвідати ряд закладів соціальної сфери в Ясському повіті,  а саме в містах Вершені, Пашкань та Хирлау.

В рамках  візиту сторони обговорили  спільні дії в сфері соціального захисту  та можливості пошуку фінансових ресурсів з Європейського Союзу для вирішення проблемних питань у цій сфері. Крім того, в ході зустрічей була досягнута домовленість щодо співпраці між смт. Стрижавка Вінницької області та комуною Мірословешти Ясського повіту, а також між Стрижавським дитячим будинком-інтернатом та аналогічним центром соціального захисту с. Вершені комуни Мірословешти.

Під час зустрічі із Президентом Ясської повітової ради Крістіаном Адомніцеєм представники Вінниччини обговорили подальші напрямки співпраці. Зокрема, Крістіан Адомніцей зазначив, що Ясський повіт всебічно підтримує Вінницьку область у складний для України час та готовий продовжувати співробітництво у будь-якому форматі. Крім того, сторони обговорили проведення у другій половині червня поточного року у Вінницькій області семінару секретарів повітових і районних рад Румунії та Вінницької області.

- Візит делегації Вінницької області до Ясського повіту вкотре підтверджує готовність наших румунських партнерів до подальшої співпраці та реалізації спільних проектів, - зауважив голова делегації Степан Нешик. 

Повернутись Створено: 14 квітня 2015 року, 15:17 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація