Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина продовжує співпрацю з Польщею Роздрукувати

За сприяння обласної Ради  з 2 по 5 лютого 2015 року на Вінниччині перебувала делегація Центру підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща, яку очолював генеральний директор  – Даріуш Вонтроба.

Головною темою робочого візиту було напрацювання інформаційної бази для написання спільного проекту  в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, налагодження більш тісної співпраці між викладачами у науковій та дослідницькій сферах, а також розвитку малого і середнього бізнесу, можливості обміну досвідом та  реалізації різних спільних проектів із вищезазначених тем.

В перший день відбулась зустріч делегації з керівництвом  Департаменту освіти і науки обласної  державної адміністрації, на яку було запрошено низку директорів професійно – технічних навчальних закладів області, які презентували свої досягнення та проблеми  щодо їх вирішення.

Результативна зустріч відбулась в  Вінницькому обласному центрі зайнятості,  де було детально обговорено конкретні кроки у написанні проекту щодо зменшення безробіття на Вінниччині та навчання спеціалістів в Польщі з метою їх ефективного працевлаштування. Як приклад роботи структури районного рівня, делегація ознайомилась з роботою Вінницького районного центру зайнятості.

Відвідавши Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету   польські  партнери  були задоволені побудовою навчального процессу та його матеріально-технічною базою, який презентувала директор цього закладу Наталія Замкова. Результатом стала домовленість про підписання в березні поточного року Угоди про співпрацю між Центром підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща та Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ.

Відбулась також зустріч з керівництвом Вінницької торгово-промислової палати, де домовлено про налагодження ділових партнерських стосунків між  структурами двох регіонів.  

В результаті зустрічей сторони домовилися про створення найближчим часом спільних робочих груп, які мають напрацювати, систематизувати та проаналізувати  інформацію яка стосується написання проектів. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2015 року, 00:15 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація