13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина продовжує співпрацю з Польщею Роздрукувати

За сприяння обласної Ради  з 2 по 5 лютого 2015 року на Вінниччині перебувала делегація Центру підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща, яку очолював генеральний директор  – Даріуш Вонтроба.

Головною темою робочого візиту було напрацювання інформаційної бази для написання спільного проекту  в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, налагодження більш тісної співпраці між викладачами у науковій та дослідницькій сферах, а також розвитку малого і середнього бізнесу, можливості обміну досвідом та  реалізації різних спільних проектів із вищезазначених тем.

В перший день відбулась зустріч делегації з керівництвом  Департаменту освіти і науки обласної  державної адміністрації, на яку було запрошено низку директорів професійно – технічних навчальних закладів області, які презентували свої досягнення та проблеми  щодо їх вирішення.

Результативна зустріч відбулась в  Вінницькому обласному центрі зайнятості,  де було детально обговорено конкретні кроки у написанні проекту щодо зменшення безробіття на Вінниччині та навчання спеціалістів в Польщі з метою їх ефективного працевлаштування. Як приклад роботи структури районного рівня, делегація ознайомилась з роботою Вінницького районного центру зайнятості.

Відвідавши Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету   польські  партнери  були задоволені побудовою навчального процессу та його матеріально-технічною базою, який презентувала директор цього закладу Наталія Замкова. Результатом стала домовленість про підписання в березні поточного року Угоди про співпрацю між Центром підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща та Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ.

Відбулась також зустріч з керівництвом Вінницької торгово-промислової палати, де домовлено про налагодження ділових партнерських стосунків між  структурами двох регіонів.  

В результаті зустрічей сторони домовилися про створення найближчим часом спільних робочих груп, які мають напрацювати, систематизувати та проаналізувати  інформацію яка стосується написання проектів. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2015 року, 00:15 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація