Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина продовжує співпрацю з Польщею Роздрукувати

За сприяння обласної Ради  з 2 по 5 лютого 2015 року на Вінниччині перебувала делегація Центру підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща, яку очолював генеральний директор  – Даріуш Вонтроба.

Головною темою робочого візиту було напрацювання інформаційної бази для написання спільного проекту  в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, налагодження більш тісної співпраці між викладачами у науковій та дослідницькій сферах, а також розвитку малого і середнього бізнесу, можливості обміну досвідом та  реалізації різних спільних проектів із вищезазначених тем.

В перший день відбулась зустріч делегації з керівництвом  Департаменту освіти і науки обласної  державної адміністрації, на яку було запрошено низку директорів професійно – технічних навчальних закладів області, які презентували свої досягнення та проблеми  щодо їх вирішення.

Результативна зустріч відбулась в  Вінницькому обласному центрі зайнятості,  де було детально обговорено конкретні кроки у написанні проекту щодо зменшення безробіття на Вінниччині та навчання спеціалістів в Польщі з метою їх ефективного працевлаштування. Як приклад роботи структури районного рівня, делегація ознайомилась з роботою Вінницького районного центру зайнятості.

Відвідавши Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету   польські  партнери  були задоволені побудовою навчального процессу та його матеріально-технічною базою, який презентувала директор цього закладу Наталія Замкова. Результатом стала домовленість про підписання в березні поточного року Угоди про співпрацю між Центром підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща та Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ.

Відбулась також зустріч з керівництвом Вінницької торгово-промислової палати, де домовлено про налагодження ділових партнерських стосунків між  структурами двох регіонів.  

В результаті зустрічей сторони домовилися про створення найближчим часом спільних робочих груп, які мають напрацювати, систематизувати та проаналізувати  інформацію яка стосується написання проектів. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2015 року, 00:15 Переглядів: 691

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація