Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина продовжує співпрацю з Польщею Роздрукувати

За сприяння обласної Ради  з 2 по 5 лютого 2015 року на Вінниччині перебувала делегація Центру підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща, яку очолював генеральний директор  – Даріуш Вонтроба.

Головною темою робочого візиту було напрацювання інформаційної бази для написання спільного проекту  в сфері боротьби із безробіттям, розвитком освіти на початковому і середньому рівнях, налагодження більш тісної співпраці між викладачами у науковій та дослідницькій сферах, а також розвитку малого і середнього бізнесу, можливості обміну досвідом та  реалізації різних спільних проектів із вищезазначених тем.

В перший день відбулась зустріч делегації з керівництвом  Департаменту освіти і науки обласної  державної адміністрації, на яку було запрошено низку директорів професійно – технічних навчальних закладів області, які презентували свої досягнення та проблеми  щодо їх вирішення.

Результативна зустріч відбулась в  Вінницькому обласному центрі зайнятості,  де було детально обговорено конкретні кроки у написанні проекту щодо зменшення безробіття на Вінниччині та навчання спеціалістів в Польщі з метою їх ефективного працевлаштування. Як приклад роботи структури районного рівня, делегація ознайомилась з роботою Вінницького районного центру зайнятості.

Відвідавши Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету   польські  партнери  були задоволені побудовою навчального процессу та його матеріально-технічною базою, який презентувала директор цього закладу Наталія Замкова. Результатом стала домовленість про підписання в березні поточного року Угоди про співпрацю між Центром підвищення кваліфікації Свентокшиського воєводства Республіки Польща та Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ.

Відбулась також зустріч з керівництвом Вінницької торгово-промислової палати, де домовлено про налагодження ділових партнерських стосунків між  структурами двох регіонів.  

В результаті зустрічей сторони домовилися про створення найближчим часом спільних робочих груп, які мають напрацювати, систематизувати та проаналізувати  інформацію яка стосується написання проектів. 

Повернутись Створено: 7 лютого 2015 року, 00:15 Переглядів: 719

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація