Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина робить черговий крок до поглиблення співпраці з Республікою Польща Роздрукувати

Відповідно до запрошення Президента центру  підвищення кваліфікації м. Кельце Єжи Вонтроби делегація Вінницької області на чолі з заступником керуючого справами, начальником відділу зовнішніх зв’язків та промоції обласної Ради Володимиром Мережко в період з 30 березня по 2 квітня 2015 року перебувала з офіційним візитом в м. Кельце, Сьвєнтокшиське воєводство, Республіка Польща.

В склад делегації також увійшли: заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Андрій Лисак, директор Вінницького обласного центру зайнятості В’ячеслав Гаврилюк, віце-президент Вінницької торгово-промислової палати Степан Липкань та директор Вінницького торговельно-економічного інституту Наталія Замкова.

В рамках  візиту сторони обговорили  спільні дії в сфері освітньої проблематики, активізації працездатної молоді та можливості пошуку фінансових ресурсів з Європейського Союзу для реалізації проектів з цих питань. Крім того, в ході зустрічей були розглянуті пропозиції стосовно реалізації спільних проектів щодо зменшення безробіття і розвитку ринку праці у Вінницькій області, а також активізації підприємницького середовища обох регіонів.

Результатом поїздки стало підписання 4 партнерських угод між вищезазначеними закладами Вінницької області та центром підвищення кваліфікації м. Кельце.  Крім того, Вінницький торговельно-економічний  інститут підписав партнерську угоду з університетом Яна Кохановського м. Кельце щодо реалізації спільних освітніх програм та проектів.

Під час зустрічі  з воєводою Сьвєнтокшиського воєводства Божентиною Палкою-Корубою та Віце-маршалками  Яном Мачков’яком  та Агатою Біньковською представники Вінницької області обговорили  план реалізації угоди між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством на 2015 рік та напрацювали шляхи поглиблення міжрегіонального співробітництва. Крім того, окремою темою розмови стало поглиблення співпраці в освітній галузі.

- Пам'ятаю ті часи, коли ми вчилися у наших партнерів на Заході, у нас тепер є рівень досвіду, що дозволяє  поділитися ним з партнерами зі Сходу. Сьогодні важливо створити основу для спільних дій, я сподіваюся, що цьому послужить нинішній візит - сказав Ян Мачков’як.

Володимир Мережко подякував керівництву Сьвєнтокшиського воєводства, а в їх  особі всьому народу Республіки Польща, за ту підтримку, яка надається наразі і Президентом Республіки Польща і Урядом і простими поляками Україні та її громадянам,  а також запросив до Вінниччини на Дні Європи.

- Ми дуже раді бути тут. Наша співпраця з Сьвентокшиським воєводством є дружньою і унікальною. Наші взаємні візити - це гарна нагода для напрацювання нових та поглиблення вже існуючих зв’язків між нашими громадами, - сказав голова української делегації, Володимир Мережко.

Повернутись Створено: 6 квітня 2015 року, 11:53 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація