Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина розвиває економічні відносини з регіонами Республіки Молдова Роздрукувати

13-14 листопада 2014 року в м. Шолданешти, Республіка Молдова відбулася дводенна міжнародна конференція «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер». Захід проходив в рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер», який реалізується міжнародною громадською організацією «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер» за сприяння Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, спів-фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН).

У конференції взяли участь: перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, депутат обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк, директор Департаменту регіонального економічного розвитку Вінницької облдержадміністрації Олександр Якубик. В цілому, участь в конференції взяло близько 90 осіб: представники бізнесу, місцевих органів влади, громадських організацій, експерти з обох берегів Дністрa, а також представники донорських організацій з України та Республіки Молдова, які займаються питаннями економічного розвитку, а також дипломатичний корпус, засоби масової інформації.

В перший день конференції обговорювалися питання зовнішньоекономічного співробітництва між Україною та Республікою Молдова, підтримки малого та середнього бізнесу, а також питання економічного потенціалу членів Єврорегіону «Дністер», Каменського та Рибницького районів Придністров'я.

«Однією з головних цілей Єврорегіону «Дністер» є покращення рівня життя мешканців, які проживають на територіях, прилеглих до річки Дністер і даний проект це ще один крок до нашої мети», - зазначив перший заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Кревський.

«Україна і Республіка Молдова мають спільні проблеми в пошуку ринків збуту сільськогосподарської продукції, для українських та молдовських підприємців одночасно відкрилися ринки ЄС і тому в питаннях євроінтеграції ми не конкуренти, а партнери», - підкреслив Олександр Якубик, директор Департаменту регіонального економічного розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.

На другий день учасники конференції продовжили роботу в групах та обговорили актуальні проблеми малого та середнього бізнесу, а також вивчили потреби підприємців в процесі виходу на українсько-молдавські та європейські ринки. В результаті активної роботи підприємців та професійних модераторів, були виявлені проблеми і розроблені шляхи їх вирішення, які будуть доопрацьовані і надані у вигляді пропозицій центральним та місцевим органам влади.

«Річка Дністер, яка нас розділяє, повинна стати річкою економічного співробітництва, і саме розвиток підприємництва сприяє формуванню інфраструктурних послуг у сільській місцевості, відродженню села, поверненню і закріпленню його трудових ресурсів», - зазначила начальник відділу економіки Сорокського району Олена Фокша.

Повернутись Створено: 17 листопада 2014 року, 18:42 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація