Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина та Ліберецький край Чеської Республіки підписали договір про співпрацю Роздрукувати

Заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль в складі офіційної делегації, яку очолив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, з 17 по 20 квітня перебував у Ліберецькому краї Чеської Республіки. У робочій поїздці також взяли участь депутат обласної Ради, радник голови облдержадміністрації, голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, директор Департаменту  фінансів  облдержадміністрації Микола Копачевський, перший заступник директора ВФ НКУ «Вінницька  регіональна дирекція ВІНТЕРА» Іван Педорук.

Триденний візит мав насичену програму знайомства з життям та досягненнями Ліберецького краю, який розташований в історичній області Богемія на півночі Чехії. Це один із 14 країв, які було створено в процесі адміністративної реформи Чехії.

У першій день візиту відбулася зустріч з Гетьманом Ліберецького краю Мартіном Путою, членами регіональної адміністрації та членами Ради Ліберецького краю, а також робоча зустріч-діалог з підприємцями Ліберецького краю. Під час зустрічі Рада Котасова, член ради Ліберецького краю, Міхаель Отта, директор департаменту регіонального розвитку та європейських фондів та Оскар Мужічек, голова Крайової Торгово-промислової палати охарактеризували підприємницьке та інвестиційне середовище Ліберецького краю.

У це й же день делегація відвідала обласну лікарню, яка ще десять років тому втратила статус бюджетної організації та стала акціонерним товариством. Варто зазначити, що в Чехії запроваджена страхова медицина, громадяни до 26 років та пенсіонери застраховані за рахунок держави. Тож основні надходження лікарні — це кошти страхових компаній. Під час перебування вінницької делегації у лікарні йшлося, зокрема, про гуманітарну взаємодію та передачу медобладнання на потреби вінницьких пацієнтів.

Із методами навчання молоді та дослідженнями в напрямку нано-технологій знайомилися в Технічному Університеті Ліберець (ТУЛ). Навчання тут ведеться двома мовами: чеською та англійською, тож умовою до вступу на один із семи факультетів цього університету є знання англійської мови. Наразі в ТУЛі навчається понад 7000 студентів, серед яких – чимало українців.

Наступного дня в урочистій обстановці була підписана угода щодо розвитку торговельно-економічного, науково-технічного і гуманітарного співробітництва між двома регіонами – Вінницьким і Ліберецьким. На підписання угоди прибув надзвичайний і повноважний посол України в Чехії Євген Перебийніс, який зазначив, що підписання такої міжрегіональної угоди про співпрацю — перша за час його перебування на посаді Посла в Чехії.

Потім були відвідини місцевої мерії та знайомство зі старостами міст та сіл Ліберецького краю. Говорили про децентралізацію, яка наразі є актуальною темою для області в цілому та територіальних громад зокрема.

Згодом побували у одній з найстаровинніших броварень «Свіяни», яка була заснована понад 450 років тому.

Повернутись Створено: 21 квітня 2017 року, 10:29 Переглядів: 624

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація