Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина успішно презентувала себе на міжнародній виставці в Польщі Роздрукувати

Відповідно до запрошення Маршалка Сьвєнтокшиського воєводства Адама Ярубаса, з 10 по 14 квітня 2014 року делегація Вінницької області, на чолі з заступником голови обласної Ради Наталією Солейко, перебувала  у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща з метою участі в VI Міжнародній виставці сільського туризму та агротуризму «АГРОТРЕВЕЛ» .

Вінницька область виступила у якості міжнародного партнера виставки, тому експозиція області користувалась неабиякою популярністю серед польських та іноземних відвідувачів. Експозиція Вінниччини була представлена кращими здобутками народних майстрів області в писанкарстві та декоративно-прикладного мистецтва. Крім того, в рамках заходу, майстринями народної творчості  проводились теоретичні та практичні заняття з писанкарства та інших видів народного мистецтва. Гостей заходу розважали учасники народного аматорського вокального ансамблю «Подільські музики» Вінницького районного будинку культури, заслужена артистка України Ірина Швець та солістка Оксана Славна. Варто зазначити, що за 3 дні виставки її відвідало близько 20 тисяч гостей.

Крім того, в рамках візиту, члени делегації взяли участь у міжнародній конференції «Перспективи розвитку туризму в сільській місцевості в новому програмному періоді ЄС з врахуванням існуючого досвіду» у ході якої заступником голови обласної Ради Н.Солейко була здійснена презентація існуючого досвіду Вінницької області у даній сфері.

Під час візиту до Республіки Польща, офіційна делегація області мала можливість ознайомитися з туристичним потенціалом та кращими практиками ведення агротуризму в Сьвєнтокшиському воєводстві. Перебуваючи в Сташівському повіті, делегація зустрілась з його керівництвом та обговорила можливі напрями подальшого співробітництва. 

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 18:55 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація