Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина вдруге організовує міжнародне свято «Русалка Дністрова» Роздрукувати

 

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині ІІ Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова», яке триватиме цьогоріч 11-13 липня.
Участь у роботі оргкомітету взяв перший заступник голови Вінницької обласної Ради, співголова оргкомітету Ігор Кревський.
Любов Спірідонова окреслила мету проведення робочої наради – обговорення проблемних питань для відзначення свята на високому організаційному рівні. Вона наголосила, що з першого року фестиваль набув широкого громадського і міжнародного визнання – його підтримали Єврорегіон «Дністер», депутати обласної та місцевих рад, митці, науковці не лише України, а й прилеглих до неї регіонів – Молдови і Придністров’я.

Ігор Кревський зауважив, що крім культурного значення фестиваль виконує важливу об’єднуючу роль, адже сприяє зміцненню транскордонних зв’язків, що є пріоритетом у діяльності Єврорегіону «Дністер».
Заступник голови Національної Спілки письменників України Михайло Каменюк повідомив, що цьогоріч фестиваль відбуватиметься впродовж трьох днів на території Могилів-Подільського, Піщанського та Ямпільського районів. В програмі свята передбачається презентація альманаху «Русалка Дністрова» з матеріалами українських науковців та літераторів.
Фінальним акордом літературно-мистецького свята стане концерт за участю провідних колективів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша». Також відбудеться передача бібліотечок художніх книг та підручників в бібліотеки громад, де компактно проживають закордонні українці.
Учасники засідання обговорили найголовніші питання щодо організації виставкових павільйонів, прийому гостей тощо.

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:58 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація