Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина вдруге організовує міжнародне свято «Русалка Дністрова» Роздрукувати

 

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині ІІ Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова», яке триватиме цьогоріч 11-13 липня.
Участь у роботі оргкомітету взяв перший заступник голови Вінницької обласної Ради, співголова оргкомітету Ігор Кревський.
Любов Спірідонова окреслила мету проведення робочої наради – обговорення проблемних питань для відзначення свята на високому організаційному рівні. Вона наголосила, що з першого року фестиваль набув широкого громадського і міжнародного визнання – його підтримали Єврорегіон «Дністер», депутати обласної та місцевих рад, митці, науковці не лише України, а й прилеглих до неї регіонів – Молдови і Придністров’я.

Ігор Кревський зауважив, що крім культурного значення фестиваль виконує важливу об’єднуючу роль, адже сприяє зміцненню транскордонних зв’язків, що є пріоритетом у діяльності Єврорегіону «Дністер».
Заступник голови Національної Спілки письменників України Михайло Каменюк повідомив, що цьогоріч фестиваль відбуватиметься впродовж трьох днів на території Могилів-Подільського, Піщанського та Ямпільського районів. В програмі свята передбачається презентація альманаху «Русалка Дністрова» з матеріалами українських науковців та літераторів.
Фінальним акордом літературно-мистецького свята стане концерт за участю провідних колективів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша». Також відбудеться передача бібліотечок художніх книг та підручників в бібліотеки громад, де компактно проживають закордонні українці.
Учасники засідання обговорили найголовніші питання щодо організації виставкових павільйонів, прийому гостей тощо.

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:58 Переглядів: 952

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація