Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина вдруге організовує міжнародне свято «Русалка Дністрова» Роздрукувати

 

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині ІІ Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова», яке триватиме цьогоріч 11-13 липня.
Участь у роботі оргкомітету взяв перший заступник голови Вінницької обласної Ради, співголова оргкомітету Ігор Кревський.
Любов Спірідонова окреслила мету проведення робочої наради – обговорення проблемних питань для відзначення свята на високому організаційному рівні. Вона наголосила, що з першого року фестиваль набув широкого громадського і міжнародного визнання – його підтримали Єврорегіон «Дністер», депутати обласної та місцевих рад, митці, науковці не лише України, а й прилеглих до неї регіонів – Молдови і Придністров’я.

Ігор Кревський зауважив, що крім культурного значення фестиваль виконує важливу об’єднуючу роль, адже сприяє зміцненню транскордонних зв’язків, що є пріоритетом у діяльності Єврорегіону «Дністер».
Заступник голови Національної Спілки письменників України Михайло Каменюк повідомив, що цьогоріч фестиваль відбуватиметься впродовж трьох днів на території Могилів-Подільського, Піщанського та Ямпільського районів. В програмі свята передбачається презентація альманаху «Русалка Дністрова» з матеріалами українських науковців та літераторів.
Фінальним акордом літературно-мистецького свята стане концерт за участю провідних колективів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша». Також відбудеться передача бібліотечок художніх книг та підручників в бібліотеки громад, де компактно проживають закордонні українці.
Учасники засідання обговорили найголовніші питання щодо організації виставкових павільйонів, прийому гостей тощо.

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:58 Переглядів: 902

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація