Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина вдруге організовує міжнародне свято «Русалка Дністрова» Роздрукувати

 

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової відбулося засідання обласного організаційного комітету з підготовки та проведення на Вінниччині ІІ Міжнародного літературно-мистецького свята «Русалка Дністрова», яке триватиме цьогоріч 11-13 липня.
Участь у роботі оргкомітету взяв перший заступник голови Вінницької обласної Ради, співголова оргкомітету Ігор Кревський.
Любов Спірідонова окреслила мету проведення робочої наради – обговорення проблемних питань для відзначення свята на високому організаційному рівні. Вона наголосила, що з першого року фестиваль набув широкого громадського і міжнародного визнання – його підтримали Єврорегіон «Дністер», депутати обласної та місцевих рад, митці, науковці не лише України, а й прилеглих до неї регіонів – Молдови і Придністров’я.

Ігор Кревський зауважив, що крім культурного значення фестиваль виконує важливу об’єднуючу роль, адже сприяє зміцненню транскордонних зв’язків, що є пріоритетом у діяльності Єврорегіону «Дністер».
Заступник голови Національної Спілки письменників України Михайло Каменюк повідомив, що цьогоріч фестиваль відбуватиметься впродовж трьох днів на території Могилів-Подільського, Піщанського та Ямпільського районів. В програмі свята передбачається презентація альманаху «Русалка Дністрова» з матеріалами українських науковців та літераторів.
Фінальним акордом літературно-мистецького свята стане концерт за участю провідних колективів області на території Державного історико-культурного заповідника «Буша». Також відбудеться передача бібліотечок художніх книг та підручників в бібліотеки громад, де компактно проживають закордонні українці.
Учасники засідання обговорили найголовніші питання щодо організації виставкових павільйонів, прийому гостей тощо.

 

Повернутись Створено: 8 липня 2013 року, 14:58 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація