Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина відзначає День Державного Прапора України Роздрукувати

23 серпня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України, що відбулась на Майдані Незалежності у місті Вінниці.

В урочистих заходах з нагоди Дня Державного Прапора України взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, посадовці органів обласної та міської влади, військовослужбовці, представники громадськості.

Академічний міський камерний  хор «Вінниця» та присутні учасники зібрання виконали національний славень “Ще не вмерла Україна”, після чого в урочистій атмосфері було піднято Державний Прапор України.

Право підняття Державного Прапора України було надано українським військовослужбовцям, зокрема офіцерам та бійцям Національної гвардії України: підполковнику Сергію Протопішу та сержанту Роману Петровському, які нагороджені Орденом «За мужність» ІІІ ступеню; представникам Повітряних Сил Збройних Сил України: гвардії-майору Богдану Мельнику, який нагороджений  Орденом «За мужність» ІІІ ступеню та гвардії-майору, кавалеру Ордену «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеню Сергію Олексюку.

Повернутись Створено: 23 серпня 2015 року, 11:43 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація