2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина відзначила 70-річчя вигнання нацистських загарбників з України Роздрукувати

28 жовтня у місті Вінниці відбулися урочисті заходи з відзначення 70-ї річниці вигнання нацистських загарбників з території України. В урочистостях взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків голови, секретар Вінницької міської ради Сергій Моргунов, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, інші посадовці області та міста Вінниці.

За участі громадськості, ветеранських організацій та військових керівники області і міста поклали квіти та вінки до Меморіалу Слави, віддавши шану полеглим у Другій світовій війні українським солдатам та представникам інших національностей. На честь загиблих героїв грав святковий оркестр та лунали сальви. Після церемонії покладання квітів в приміщенні арт-галереї “Інтершик” відбулася святкова програма і обід для ветеранів війни.

Сергій Свитко побажав учасникам бойових дій міцного здоров’я і усіляких гараздів, а також звернувся до ветеранів:

- На вашу долю випала важка місія – у юні роки захищати свій народ від загарбників. Ваша молодість обпалена вогнем війни, а ваша юність – це тяжка праця з відбудови країни. Щиро дякую вам за цей ратний подвиг та героїчну працю. Існує вселенська правда: добро завжди перемагає зло, тому німецький нацистський окупаційний режим зазнав поразки. Сьогодні Україна також перебуває у стані війни із російським агресором. Як у дні Другої світової війни, нині актуальне гасло: “Все для фронту, все для перемоги”. Відбувається боротьба за незалежність і суверенність української держави на сході країни. Переконаний, що у цій боротьбі за свободу український народ переможе, - сказав Сергій Свитко.

В межах заходів ветеранам Другої світової війни, які мешкають на Вінниччині, вручили почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації. На завершення урочистостей присутніх ветеранів запросили за святковий стіл з традиційною солдатською кашею та фронтовими 100 грамами.

Повернутись Створено: 28 жовтня 2014 року, 16:34 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація