2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина відзначила 999 років Лядівського монастиря Роздрукувати

Вінницька обласна Рада долучилася до урочистостей з нагоди святкування 999 річниці з дня заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря. Мирян та духовенство привітав заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

У своїй урочистій промові Юрій Медведєв від імені голови обласної Ради, депутатського корпусу привітав всіх присутніх з річницею і підкреслив, що Лядівський монастир - це надзвичайний архітектурний пам’ятник XI-XIXст. не лише нашої області, а й визначна пам’ятка архітектури і містобудування національного значення. Він побажав духовенству та всім прихожанам міцного здоров’я, злагоди, миру і передав подарунки для святої обителі – вітальну адресу за підписами голови обласної Ради і голови облдержадміністрації, ікону ручної роботи та книгу «Визначні пам’ятки Вінниччини».

Для довідки.
Лядівський монастир - найдавніший в області архітектурний пам’ятник XI-XIXст., форпост православ’я на південному заході нашої держави. За легендами і народними переказами - це перше пристанище на шляху з Афона в Київ преподобного Антонія Києво- Печерського. До цієї пам’ятки входить церква печерна старовинна(печера) XI ст.; готель XIXст.; церква печерна приходська на честь Усікновення Глави Іоанна Предтечі, Святої Великомучениці Параскеви, XVIIIст.;дзвіниця кам’яна, 1848р.;могили ченців XVIII-XIXст, водні лікувальні джерела (Св.Антонія).
У 2013 році виповнюється 1000 років від часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря.

Повернутись Створено: 14 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1147

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація