Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина відзначила День довкілля суботником Роздрукувати

Щорічно у третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля. Цього року екологічне свято, встановлене Указом Президента України, відбулося вп’ятнадцяте.

20 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та облдержадміністрації прибирали територію Центрального парку ім.М.Горького. Керівництво облради представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв.

Ігор Кревський зазначив, що цього дня, крім працівників апарату, участь у загальнообласному суботнику беруть трудові колективи комунальних підприємств Вінниччина, а також депутати облради на своїх округах та закріплених територіях.

– Весняні суботники – це одна з тих небагатьох хороших традицій минулого, які збереглися до сьогодні. І крім величезної виховної функції, вони мають суто практичне значення – прибрати територію, на якій ти живеш, – прокоментував 1-й заступник голови облради.

Нагадаємо, в рамках загальнообласного місячника благоустрою вінничани не тільки прибирали території, а й масово садили дерева. Зокрема, висаджено близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2013 року, 10:00 Переглядів: 960

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація