Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина відзначила День довкілля суботником Роздрукувати

Щорічно у третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля. Цього року екологічне свято, встановлене Указом Президента України, відбулося вп’ятнадцяте.

20 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та облдержадміністрації прибирали територію Центрального парку ім.М.Горького. Керівництво облради представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв.

Ігор Кревський зазначив, що цього дня, крім працівників апарату, участь у загальнообласному суботнику беруть трудові колективи комунальних підприємств Вінниччина, а також депутати облради на своїх округах та закріплених територіях.

– Весняні суботники – це одна з тих небагатьох хороших традицій минулого, які збереглися до сьогодні. І крім величезної виховної функції, вони мають суто практичне значення – прибрати територію, на якій ти живеш, – прокоментував 1-й заступник голови облради.

Нагадаємо, в рамках загальнообласного місячника благоустрою вінничани не тільки прибирали території, а й масово садили дерева. Зокрема, висаджено близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2013 року, 10:00 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація