Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінниччина відзначила День довкілля суботником Роздрукувати

Щорічно у третю суботу квітня Україна відзначає День довкілля. Цього року екологічне свято, встановлене Указом Президента України, відбулося вп’ятнадцяте.

20 квітня працівники виконавчих апаратів обласної Ради та облдержадміністрації прибирали територію Центрального парку ім.М.Горького. Керівництво облради представляли заступники голови Ігор Кревський та Юрій Медведєв.

Ігор Кревський зазначив, що цього дня, крім працівників апарату, участь у загальнообласному суботнику беруть трудові колективи комунальних підприємств Вінниччина, а також депутати облради на своїх округах та закріплених територіях.

– Весняні суботники – це одна з тих небагатьох хороших традицій минулого, які збереглися до сьогодні. І крім величезної виховної функції, вони мають суто практичне значення – прибрати територію, на якій ти живеш, – прокоментував 1-й заступник голови облради.

Нагадаємо, в рамках загальнообласного місячника благоустрою вінничани не тільки прибирали території, а й масово садили дерева. Зокрема, висаджено близько мільйона саджанців граба навколо сміттєзвалищ і 2 мільйони різних саджанців у скверах та парках.

 

 

Повернутись Створено: 22 квітня 2013 року, 10:00 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація