Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінниччина відзначила День Європи Роздрукувати

18 травня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи у Вінниці. Вони розпочалися з урочистого відкриття свята на Майдані Незалежності. З вітальними промовами до багатотисячного зібрання вінничан звернулися голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, Радник Президента України Марина Ставнійчук, народні депутати України від Вінниччини, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова.

Крім того на святі були присутні делегації з Польщі, Румунії, Македонії, Грузії, Молдови та Росії – всього 160 гостей із-за кордону.

Сергій Татусяк взяв участь в огляді творчих майданчиків, експозицій, майстер-класів, що розмістилися на центральних вулицях міста. Він зазначив, що День Європи у Вінниці щороку набуває все більшої ваги, привабливості і популярності.

– Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами. Так ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що це щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим, – сказав С.Татусяк.

Того ж дня голова разом з іноземними гостями були присутні на «Фестивалі європейської кухні», котрий четвертий рік поспіль організовує Міжнародне Товариство «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 18:08 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація