Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінниччина відзначила День Європи Роздрукувати

18 травня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи у Вінниці. Вони розпочалися з урочистого відкриття свята на Майдані Незалежності. З вітальними промовами до багатотисячного зібрання вінничан звернулися голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, Радник Президента України Марина Ставнійчук, народні депутати України від Вінниччини, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова.

Крім того на святі були присутні делегації з Польщі, Румунії, Македонії, Грузії, Молдови та Росії – всього 160 гостей із-за кордону.

Сергій Татусяк взяв участь в огляді творчих майданчиків, експозицій, майстер-класів, що розмістилися на центральних вулицях міста. Він зазначив, що День Європи у Вінниці щороку набуває все більшої ваги, привабливості і популярності.

– Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами. Так ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що це щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим, – сказав С.Татусяк.

Того ж дня голова разом з іноземними гостями були присутні на «Фестивалі європейської кухні», котрий четвертий рік поспіль організовує Міжнародне Товариство «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 18:08 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація