Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина відзначила День Європи Роздрукувати

18 травня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи у Вінниці. Вони розпочалися з урочистого відкриття свята на Майдані Незалежності. З вітальними промовами до багатотисячного зібрання вінничан звернулися голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, Радник Президента України Марина Ставнійчук, народні депутати України від Вінниччини, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова.

Крім того на святі були присутні делегації з Польщі, Румунії, Македонії, Грузії, Молдови та Росії – всього 160 гостей із-за кордону.

Сергій Татусяк взяв участь в огляді творчих майданчиків, експозицій, майстер-класів, що розмістилися на центральних вулицях міста. Він зазначив, що День Європи у Вінниці щороку набуває все більшої ваги, привабливості і популярності.

– Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами. Так ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що це щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим, – сказав С.Татусяк.

Того ж дня голова разом з іноземними гостями були присутні на «Фестивалі європейської кухні», котрий четвертий рік поспіль організовує Міжнародне Товариство «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 18:08 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація