Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінниччина відзначила День Європи Роздрукувати

18 травня відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи у Вінниці. Вони розпочалися з урочистого відкриття свята на Майдані Незалежності. З вітальними промовами до багатотисячного зібрання вінничан звернулися голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, Радник Президента України Марина Ставнійчук, народні депутати України від Вінниччини, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Яна Зікмундова.

Крім того на святі були присутні делегації з Польщі, Румунії, Македонії, Грузії, Молдови та Росії – всього 160 гостей із-за кордону.

Сергій Татусяк взяв участь в огляді творчих майданчиків, експозицій, майстер-класів, що розмістилися на центральних вулицях міста. Він зазначив, що День Європи у Вінниці щороку набуває все більшої ваги, привабливості і популярності.

– Це свято наближає нас до Європи, об’єднує з її принципами та стандартами. Так ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що це щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим, – сказав С.Татусяк.

Того ж дня голова разом з іноземними гостями були присутні на «Фестивалі європейської кухні», котрий четвертий рік поспіль організовує Міжнародне Товариство «Україна-Польща-Німеччина».

 

Повернутись Створено: 20 травня 2013 року, 18:08 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація