Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

''Вінниччина вільна від ГМО'' - позиція обласної Ради і думки вінницьких науковців (ВІДЕО) Роздрукувати

1 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко взяв участь в програмі Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА”, яка була присвячена темі: “Вінниччина – вільна від ГМО”. В ході програми було обговорено питання небезпеки використання генетично модифікованих організмів, заборони і обмеження використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області, законодавче врегулювання цієї проблеми на загальнодержавному рівні.

Участь у програмі також взяли: голова Вінницького обласного осередку екологічної ліги, завідувач кафедри екології Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, член-кореспондент Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор Олександр Мудрак; завідувач кафедрою загальної гігієни та екології Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, доктор медичних наук, професор Ігор Сергета; завідувач кафедри генетики, ботаніки та фізіології рослин Вінницького національного аграрного університету, кандидат біологічних наук, професор Василь Мамалига.

Нагадаємо, що з ініціативи голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка на засіданні чергової 34-ї сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання було ухвалено важливе для життя та здоров’я мешканців Вінниччини рішення "Про стан використання генетично модифікованих організмів на території Вінницької області".

Детальніше у відеосюжеті:

Повернутись Створено: 3 квітня 2015 року, 12:40 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація