Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінниччина визначилася з напрямами проектів для європейських грантів Роздрукувати

Вінницька область обрала зелений туризм та інформатизацію основними напрямами для проектів, які подаватимуться на здобуття грантів Європейського Союзу. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час наради-семінару із сільськими, селищними головами Вінницького району.

Зокрема, Вінницька обласна Рада братиме участь у проекті «Підтримка політики регіонального розвитку України», який фінансується Євросоюзом. Він впроваджується з метою підтримки регіональних та місцевих органів влади та втілення ефективної політики регіонального розвитку.

Перший Конкурс проектів був оголошений у квітні 2013 року. Він орієнтований на зрівняння регіональних диспропорцій, спрямовання допомоги у найменш розвинуті регіони України та сприяння сталому розвитку сільської місцевості.

Кошторис проектів для рівня області – до 2 млн. євро, для районів – 150-500 тис. євро.

Сергій Татусяк закликав керівників Вінницького району та очільників територіальних громад активізувати грантову діяльність і взяти участь у даній програмі ЄС.

– Вінницький район – серед лідерів у написанні грантових проектів. Однак як особливий район з точки зору розташування, ресурсів ви повинні бути правофланговими. Впевнений у кожному селі знайдуться проблемні питання, які можна вивести на грантовий проект і виграти кошти на їх вирішення, – прокоментував голова обласної Ради.

Він повідомив, що обласна Рада готова організовувати тренінги для осіб, які займатимуться грантами. Така ж робота проводитиметься і в інших районах Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 12:50 Переглядів: 850

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація