Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінниччина визначилася з напрямами проектів для європейських грантів Роздрукувати

Вінницька область обрала зелений туризм та інформатизацію основними напрямами для проектів, які подаватимуться на здобуття грантів Європейського Союзу. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк під час наради-семінару із сільськими, селищними головами Вінницького району.

Зокрема, Вінницька обласна Рада братиме участь у проекті «Підтримка політики регіонального розвитку України», який фінансується Євросоюзом. Він впроваджується з метою підтримки регіональних та місцевих органів влади та втілення ефективної політики регіонального розвитку.

Перший Конкурс проектів був оголошений у квітні 2013 року. Він орієнтований на зрівняння регіональних диспропорцій, спрямовання допомоги у найменш розвинуті регіони України та сприяння сталому розвитку сільської місцевості.

Кошторис проектів для рівня області – до 2 млн. євро, для районів – 150-500 тис. євро.

Сергій Татусяк закликав керівників Вінницького району та очільників територіальних громад активізувати грантову діяльність і взяти участь у даній програмі ЄС.

– Вінницький район – серед лідерів у написанні грантових проектів. Однак як особливий район з точки зору розташування, ресурсів ви повинні бути правофланговими. Впевнений у кожному селі знайдуться проблемні питання, які можна вивести на грантовий проект і виграти кошти на їх вирішення, – прокоментував голова обласної Ради.

Він повідомив, що обласна Рада готова організовувати тренінги для осіб, які займатимуться грантами. Така ж робота проводитиметься і в інших районах Вінниччини.

 

Повернутись Створено: 11 червня 2013 року, 12:50 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація